365miner.com
Sıcak Gelişme: OpenSea’de Yeni Dönem Başlıyor! Birçok Yenilik Mevcut!
Sıcak Gelişme: OpenSea’de Yeni Dönem Başlıyor! Birçok Yenilik Mevcut!

Sıcak Gelişme: OpenSea’de Yeni Dönem Başlıyor! Birçok Yenilik Mevcut!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü non-fungible token (NFT) pazaryeri olan OpenSea Twitter üzerinden uygulanan birçok yenilikleri duyurdu! İşte ayrıntılar!

01:10
18 Şubat 2023

Okuma Süresi: 2 Dakika Dünyanın önde gelen non-fungible token (NFT) pazaryeri olan OpenSea bugün yaptığı açıklamalar ile yatırımcılara müjdeyi verdi! OpenSea duyurusunda kullanıcılara sunduğu birçok yenilikleri paylaştı.

İçerik Rehberi

OpenSea’den Bir Dizi Güncelleme!“OpenSea’de Yeni Dönem!” OpenSea’den Bir Dizi Güncelleme! OpenSea resmi Twitter hesabından yapılan son duyuruda yatırımcıları yakından ilgilendiren birçok yenilik açıklandı. Yapılan açıklamalarda yeniliklerin kullanıcılara sunulmasından heyecan duyduklarını ve yeni modelleri ile başarılarına yenisini eklemenin umudu içerisinde olduklarının belirtti. OpenSea tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

Bugün bazı büyük değişiklikler yapıyoruz: Sınırlı bir süre için OpenSea ücreti %0. Zincir üstü yaptırım (eski ve yeni) olmayan tüm koleksiyonlar için isteğe bağlı içerik oluşturucu kazancında %0,5 oranına geçiş sağlandı. Ayrıca aynı politikalara sahip pazaryerleri operatör filtresi tarafından engellenmeyecek.

Bununla birlikte ücretler üzerinde yapılan değişiklikleri duyuran OpenSea, NFT ekosisteminde de önemli yenilikler olduğunu belirterek şunları duyurdu:

Toplam ekosistem hacminin yaklaşık %80’i yaratıcı kazançlarının tamamını ödemiyor ama bugün hacmin çoğunluğu (inorganik aktiviteyi hesaba katsa bile) sıfır ücretli bir ortama taşındı.

“OpenSea’de Yeni Dönem!” OpenSea yeniliklerine ek olarak yatırımcılara bir diğer iyi haberi verdi. Önde gelen pazaryeri bugün itibariyle promosyon süresi boyunca ücretleri %0’a düşürdüğünü vurgulayarak yeni kazanç modelini tanıttı. OpenSea konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

Operatör filtresi aracılığıyla zincir içi yaptırımı desteklemeye devam ederken, bugünün ekosisteminin ihtiyaçlarını yansıtan farklı bir ücret yapısına geçiyoruz. Her şeyden önce, promosyon süresi boyunca OpenSea ücretimizi %0’a düşürüyoruz. Ayrıca satıcıların daha fazla ödeme seçeneğiyle minimum %0,5 içerik oluşturucu kazanç modeline geçiyoruz. Bu durum zincirleme yaptırım kullanmayan (eski ve yeni) tüm koleksiyonlar için geçerli ve operatör filtresini, NFT pazaryerlerini kullanarak aynı politikalara sahip satışlara izin verecek şekilde güncelliyoruz (Blur dahil).

Twitter üzerinden yapılan açıklamalarda son olarak kullanıcılara iyileştirmelerin devam ettiğinin sinyalini vererek kullanıcıları ödüllendirmenin yeni yollarını aradıkları belirterek şunların altı çizildi:

Artık yaratıcılar, OpenSea veya Blur’da kazanç elde etmek arasında yanlış bir seçim yapmak zorunda kalmayacak. Bu durum OpenSea için yeni bir dönemin başlangıcı. Yeni modeli test etmekten ve tüm ekosistem katılımcıları, yaratıcılar ve koleksiyonerler için doğru teşvik ve motivasyon dengesini bulmaktan heyecan duyuyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!