Bitcoin’de 2020 Yılından Beri Görülmemiş Bu Veri Uzun Vadeli Yatırımcıları Sevindirdi!
Bitcoin’de 2020 Yılından Beri Görülmemiş Bu Veri Uzun Vadeli Yatırımcıları Sevindirdi!

Santiment Analistleri, Önceki Kripto Para Rallilerinde Görülen Bitcoin Sinyalinin Yeniden Görüldüğünü Duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analiz şirketi Santiment’ten analistler, geçmiş ralliler öncesi yaşanan bazı olayların şu anda da benzerlerinin yaşandığına dair bir analiz paylaştılar.

Santiment analistlerine göre, Bitcoin’in Ethereum ağındaki versiyonu olan Wrapped Bitcoin (WBTC) tokeninde 1 milyon dolar üstü değer sahip büyük balina işlemlerinde Mart ayından bu yana en yüksek seviye görülüyor.

Buna ek olarak WBTC’de Temmuz ayından bu yana en yüksek ağ büyüme oranı ve 1 ila 1.000 WBTC tutan cüzdan sayısında kayda değer bir sıçrama yaşandı. Hatta 1 ila 1.000 WBTC tutan cüzdan adresi sayısı 4.953 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Yarın Bitcoin ve Ethereum’da 700 Milyon Dolarlık Opsiyon Vade Depremi Var: İşte Detaylar

Santiment’e göre bu hareketlere benzer hareketler WBTC işlemlerinde hem Mart hem de Haziran kripto para rallileri öncesinde de gözlenmişti.

Wrapped Bitcoin, Bitcoin’in Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan tokenleştirilmiş bir versiyonu olarak tanımlanabilir. Bitcoin ve Ethereum blockchainleri arasındaki boşluğu doldurmak ve Bitcoin’in Ethereum’un Merkeziyetsiz Finans (DeFi) ekosisteminde kullanılmasına olanak sağlamak amacıyla oluşturuldu.

WBTC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 27.517 dolar olan Bitcoin’e paralel şekilde 27.459 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!