NFT
Ünlü Analist William Noble, Bitcoin (BTC) Hedefini Belirtti
Ünlü Analist William Noble, Bitcoin (BTC) Hedefini Belirtti

Ünlü Analist William Noble, Bitcoin (BTC) Hedefini Belirtti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BTC tarafında yaptığı doğru analizler ile tanınan Noble, 2023 yılı içersinde BTC’nin 56 bin dolar’a gelebileceğini vurguladı.

Emerging Assets Group araştırma direktörü Noble, 2020 yılının sonlarında BTC’nin 20.000 dolar’dan 40.000 dolar’a yükseleceğini öngörmüştü. Kripto para analizleriyle tanınan Noble, “BTC, düşüş sürecini tamamladı, yeni bir hareket için yola çıktı.” ifadesini kullandı.

Noble, BTC Fiyat Yükseliş Senaryosunu NASDAQ Grafiğine Bağladı

Noble, NASDAQ’ın haftalık grafiğini önemle vurguladı. Oluşan formasyonun çalışması durumunda kripto paralar tarafında ciddi yükselişlerin görülebileceğini sözlerine ekledi. NASDAQ’ın haftalık grafiğinde oluşanboğa bayrağı” formasyonun hedefi ışığında BTC analizini iletti. Ayrıca Noble, 2023 senesi için kripto paralar ve hisse senetleri hakkında çarpıcı söylemlerde bulundu.

Global ekonomide yaptığı analizler ile öne çıkan Noble BTC yükseliş senaryosunu şöyle dile getirdi;

“NASDAQ grafiğinde boğa bayrağı var. Kripto paralar tarafından yükselişi tetikleyebilir. NASDAQ grafiğindeki formasyonun gerçekleşmesiyle BTC tarafında 56.000 dolar seviyesine yükseliş olası. 2023, hisse senetleri ve kripto sektörü için şaşırtıcı derecede iyi bir yıl olabilir

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!