Veriler Açıklandı: 2022 Yılında Kaç Kripto Para Borsası ve Kripto Para Piyasaya Girdi?
Veriler Açıklandı: 2022 Yılında Kaç Kripto Para Borsası ve Kripto Para Piyasaya Girdi?

Bir Kripto Para Platformu Daha Çekim İşlemlerini Durdurduğunu Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası CoinFLEX bugün yaptığı açıklamasında “olağanüstü piyasa koşulları ve üçüncü bir taraf ile ilgili belirsizliğin devam etmesi” nedeniyle tüm para çekme işlemlerini durdurduğunu duyurdu.

Şirket, bu üçüncü tarafın Three Arrow Capital ya da diğer herhangi bir kredi firması olmadığını söyledi ve ekledi:

“Bu durumun ve para çekme işlemlerinin tamamen yeniden fonksiyon gösterecek şekilde düzeleceğinden eminiz.”

Hem Three Arrows Capital hem de kredi protokolü Celsius likidite sorunlarından kaynaklanan önemli bir çöküşle karşı karşıya. Celsius geçen hafta para çekme ve işlemlerini durdurdu ve henüz ileriye dönük bir yol açıklamadı. Three Arrows Capital, lender tasfiyesi nedeniyle potansiyel iflasla karşı karşıya ve müşterilerle arasını düzeltmek için mücadele ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Three Arrows Capital Krizi Büyüyor: 3 Büyük Borsaya Milyonlarca Dolar Borç Var!

Kripto Para Şirketi 27 Haziran’da Durum ile İlgili Bir Güncelleme Yayınlayacak

Kripto borsası CoinFLEX, ileriye dönük bir yol için tahmini bir zaman çizelgesi belirledi. Şirket, yeni durum hakkında 27 Haziran’a kadar bir güncelleme yapmayı ve 30 Haziran’a kadar para çekme işlemlerini başlatmayı umuyor.

Ancak, bu tarihler firmanın durumla ilgili mevcut anlayışına dayanıyor ve firma mümkün olan en kısa sürede ayrıntılara daha fazla açıklık getirmeyi planlıyor.

Şirket, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Para çekim işlemlerini daha iyi bir duruma ulaştığımızda en kısa sürede yeniden başlatmayı hedefliyoruz. Daha fazlasını öğrendikçe sizinle sürekli iletişim halinde olacağız.”

CoinFLEX 2019 yılında fiziksel olarak sunulan vadeli işlemler platformu olarak kurulmuştu. O zamandan beri, 2020’de kripto para için bir repo piyasası oluşturmaya odaklanmak üzere stratejisini revize etti. Şirketin destekçileri arasında Polychain Capital ve Digital Currency Group yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!