sikayetkripto
Ünlü CEO “Bir Daha Boğa Olmayacak” Dedi, Bir Coini Hariç Tuttu!
Ünlü CEO “Bir Daha Boğa Olmayacak” Dedi, Bir Coini Hariç Tuttu!

Ünlü CEO “Bir Daha Boğa Olmayacak” Dedi, Bir Coini Hariç Tuttu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mark Moss Show sunucusu ve Market Disruptor CEO’su Mark Moss’a göre, sektörü kısıtlamaya yönelik düzenlemelerle birlikte, kripto para sektörü bir bütün olarak bir daha asla boğa koşusu görmeyecek.

Mark Moss: “Bitcoin (BTC) Etkilenmeyecek”

Ancak, bunun teknolojide “merkezi olmayan devrim” olarak adlandırdığı Bitcoin’i etkilemeyeceğini iddia etti.

Moss’un iddiasına göre, kripto para girişimleri hakkındaki düzenlemeler tamamlandığında bu girişim fonları tokenlerini 7 ila 10 yıl boyunca kilitlemek zorunda kalacak ve bu yüzden yeni coinlerin fiyatını pump’lamalarının ardından dump’lamalarına izin verilmeyecek.

Analiste göre bu pump ve dump şeması, FTX’in yerel altcoin FTT başta olmak üzere birçok kripto para boğa piyasasının arkasındaki mekanizmaydı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Alman Otomobil Devi BMW, Bu Altcoin Ağını Kullanmaya Başlayacağını Duyurdu!

Ayrıca Moss, çoğu coinin muhtemelen menkul kıymet olarak düzenleneceğini ve bunun da kripto projelerinin kamuya açıklama yapmasını gerektireceğini açıkladı:

“Ethereum’un tam bir aydınlatma sürecinden geçtiğini hayal edin. Bu tokeni kim oluşturdu?… Kaç tane token içeridekiler tarafından kontrol ediliyor? Ethereum Vakfı, Joseph Lubin ve Vitalik Buterin arasındaki bağlantı nedir? Merge kilitlenmesindeki tokenlari kim kontrol ediyor?… Tam açıklama yapmak isteyeceklerini hayal bile edemiyorum.”

Moss, ABD’deki düzenlemelerin sıkılaşması durumunda kripto projelerinin daha düzenleyici dostu ülkelere göç edeceği iddiasına karşı çıkarak, daha küçük pazarların büyük sermayeler getirmeyeceğini savunuyor:

“Elbette, SEC köşeye sıkıştırırsa kripto projeleri offshore’a, küçük bir yetki alanına gider. Ancak Amerikan risk sermayesi şirketleri, bu küçük belirsiz pazarlara yatırım yapmak için ABD düzenlemelerini geçemezler. Yani elbette başka bir ülkeye taşınacak… ama para onunla birlikte gitmeyecek, bu da tüm piyasa değerini yönlendirecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!