MEXC
Mike McGlone’dan Bitcoin (BTC) Yorumu Geldi
Mike McGlone’dan Bitcoin (BTC) Yorumu Geldi

Mike McGlone’dan Bitcoin (BTC) Yorumu Geldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg stratejisti Mike McGlone, Bitcoin topluluğunun iyimserliğinin sebeplerini açıkladı.

Twitter üzerinden takipçilerine seslenen McGlone, üç grafik paylaştı: Bitcoin’in ortalama yıllık fiyatının dinamikleri, Bitcoin’in likit endeksi ve Bitcoin fiyatının 260 günlük volatilitesi ile S&P endeksi için aynı gösterge arasındaki oran grafiği.

#Bitcoin Bull and $50,000 Support vs. $100,000 Resistance in 2022 –
Bitcoin is approaching 2022 in what we view as simply a bull market. The nascent technology/asset is experiencing increasing adoption vs. declining supply and showing signs of maturation. pic.twitter.com/pyJ5L6l5L0

— Mike McGlone (@mikemcglone11) November 19, 2021

McGlone, Bitcoin’in hala gelişme aşamasında olmasına karşın benimsenmesinin artmaya devam ettiğini vurguladı. Ayrıca azalan arzın da Bitcoin beklentileri için pozitif bir faktör olduğunu ifade etti. McGlone’a göre varlık belirgin olgunlaşma belirtileri gösteriyor. Bu sebeple Bitcoin topluluğunda da olumlu bir hava hakim.

Bloomberg stratejisti 50.000 dolarlk destek seviyesi ve 100.000 dolarlık direnç seviyesin dikkatle izlenmesi gerektiğini söylüyor.

McGlone, Ethereum’un da orta vadeli konumu konusunda iyimser. Stratejist, ETH’nin olası artışını artan talebe, azalan arz miktarına ve Ethereum’un finans segmentinin dijital dönüşümündeki rolüne bağlıyor.

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!