Popüler Altcoin Alım Fırsatı Sunabilir! Yatırımcıların Gözdesi Altcoinde Son Durum!
Popüler Altcoin Alım Fırsatı Sunabilir! Yatırımcıların Gözdesi Altcoinde Son Durum!

Popüler Altcoin Alım Fırsatı Sunabilir! Yatırımcıların Gözdesi Altcoinde Son Durum!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Stellar Lumens (XLM) son 48 saat içinde düşerek 0,12 dolardan 0,1115 dolara geriledi ve Bitcoin de %4 değer kaybetti. XLM, son iki aydır bir aralık içinde işlem görüyor ve bu aralığın en düşük seviyelerine yaklaştı, ancak 0,111 dolarlık seviye ay boyunca destek olarak kabul edilebilir. Teknik göstergeler düşüş eğilimini işaret ediyor, ancak spot piyasada alım hacmi artıyor ve açık pozisyonlar yükselirken piyasa duyarlılığı düşüş eğiliminde. Piyasa etkisi: Nötr
01:00
22 Eylül 2023

Stellar Lumens (XLM) son 48 saat içerisinde 0,12 dolar seviyesinden 0,1115 dolara kadar geriledi. Ayrıca Bitcoin’de (BTC) %4 değer kaybetti. Ancak hem XLM hem de BTC, talep bölgesini yeniden test ediyor olabilir.

İçerik Rehberi

ToggleXLM’de Kritik Fiyat Bölgesi!XLM’de Veriler ve Uzman Görüşü! XLM’de Kritik Fiyat Bölgesi! Stellar Lumens’in piyasa yapısı ve momentumu Temmuz ayının sonlarından bu yana düşüş eğiliminde ancak fiyat tablosu son iki ayda bir aralık oluştuğunu gösterebilir. Son birkaç içerisinde yaşanan kayıplar popüler altcoin XLM’yi bu aralığın en düşük seviyelerine taşıdı. Boğalar bir kez daha bu seviyeyi savunabilecek mi? Uzmanlara göre belirtilen fiyat aralığı 0,111 dolardan 0,1334 dolar seviyesine kadar uzanıyordu. Stellar Lumens 20 Ağustos tarihinden bu yana bu aralıkta işlem görüyor. Dört saatlik grafik, piyasa yapısının güçlü bir düşüş eğilimi sergilediğini ve göreceli güç endeksi’nin (RSI) 25 okumayla yoğun düşüş momentumunu yansıttığını gösteriyor. Kripto para biriminde Chaikin Para Akışı (CMF) metriği de düşüş yaşadı ve -0,3 değeri, büyük miktarda paranın piyasadan ayrıldığına işaret edebilir. Bu durum satış baskısının altını çizdi. Son saatlerdeki yüksek işlem hacmi, düşüş eğiliminin bunaltıcı olduğunun bir başka işareti olabilir.     XLM’de Veriler ve Uzman Görüşü! Ancak 0,111 dolar seviyesi XLM için ay boyu destek anlamına gelebilir. Bu durum uzmanlara göre düşük risk ve yüksek getiri ile iyi bir satın alma fırsatını temsil ediyordu. Belirtilen seviyeden bir sıçrama muhtemelen %20’ye yakın kazançları temsil eden 0,133 dolarlık aralığın en yüksek seviyelerine ulaştırabilir. Fiyat grafiğinde gösterilen hacim göstergesi CMF, son saatlerde yüksek satış baskısı kaydetti. Ancak Coinalyze’den gelen veriler bu verilerle çelişiyordu ve spot piyasada büyük miktarda alım hacmi olduğunu gösteriyordu. Analistlere göre son veri, spot CVD’deki büyük artışla kanıtlandı. Ancak açık pozisyon (OI), düşen fiyatların yanı sıra OI’nin de yükselmesi nedeniyle piyasa duyarlılığının güçlü bir şekilde düşüş eğiliminde olduğunu ortaya çıkardı. Gelişme, açığa satış yapanların piyasaya hakim olduğunu ve trend devam ederse XLM boğalarının 0,11 dolarlık desteği savunamayacağı anlamına gelebilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!