SEC, Bu Altcoin “Pump and Dump” Dolandırıcılığı Dedi, Dava Açtı!
SEC, Bu Altcoin “Pump and Dump” Dolandırıcılığı Dedi, Dava Açtı!

Sıcak Gelişme: SEC, İki Spot Ethereum ETF Başvurusunu Değerlendirmeye Almayı Kabul Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), iki önde gelen varlık yöneticisi olan ARK Invest ve VanEck’in doğrudan Ethereum’a sahip olacak spot borsa yatırım fonları (ETF’ler) için yaptıkları başvuruları değerlendirmeye almayı kabul etti.

SEC’in web sitesine göre, kurum her iki başvuru için de 45 günlük bir kamuoyu yorum dönemi başlattı. Halk, SEC’in ETF’leri onaylaması ya da reddetmesi gerekip gerekmediği ve bu tür ürünlerin potansiyel fayda ve risklerinin neler olduğu konusunda görüşlerini sunabilir.

ARK 21Shares Ethereum ETF, yenilikçi teknolojilere yönelik boğa yatırımlarıyla tanınan 60 milyar dolarlık bir yatırım şirketi olan Cathie Wood’un ARK Invest’i ile Avrupa’da kripto para ETP’leri sunan bir dijital varlık yönetim şirketi olan 21Shares arasındaki bir ortak girişim.

Önerilen ETF, CME CF Ether-Dollar Referans Oranını kullanarak ETH fiyatını takip edecek ve giderler ve yükümlülükler için ayarlama yapacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Piyasa Yapıcı Wintermute, Altcoin Portföyünden Merkezi Borsalara Yüklü Transfer Yaptı

Bu gelişme, söz konusu ETF’lerin kabul edileceği ya da kabul edilme olasılıklarının arttığı anlamına gelmiyor. Henüz vadeli işlemler Ethereum ETF’lerinde bile bir onay gelmiş değil ve Ekim ayı içerisinde vadeli işlemler ETF’lerinin SEC tarafından onaylanması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!