Nicholas Merten: ADA, XRP ve BNB Coin İçin Kimse Bunu Görmüyor
Nicholas Merten: ADA, XRP ve BNB Coin İçin Kimse Bunu Görmüyor

Nicholas Merten: ADA, XRP ve BNB Coin İçin Kimse Bunu Görmüyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto analisti Merten’e göre ADA ve XRP Coin fiyatları 0,15 dolara düşecek. BNB Coin ise yüzde 40’a yakın kayıp potansiyeliyle karşı karşıya. Merten’in aşırı satış senaryosu piyasadaki likiditenin azalmaya devam ettiği senaryoda gerçeğe dönüşebilir. Piyasaya etkisi: Negatif
18:40
27 Eylül 2023

Popüler kripto para yorumcusu son piyasa değerlendirmesinde 2 büyük altcoin için önemli bir uyarıda bulundu. Yatırımcıların risk iştahı halen zayıf ve kümülatif işlem hacminde kayda değer bir toparlanma olmayışı bunu teyit ediyor. Diğer taraftan BTC bugün bir miktar yükseldi ancak yazı hazırlandığı sırada 26.800 doları desteğe çevirebilmiş değildi.

İçerik Rehberi

ToggleXRP ve BNB Coin Uzman YorumuCardano Uzman Tahminleri XRP ve BNB Coin Uzman Yorumu DataDash sunucusu Nicholas Merten yarım milyonu aşkı kripto para yatırımcısıyla son piyasa tahminlerini paylaştı. Piyasadaki azalan likiditeye dikkat çeken uzman isim Cardano (ADA), XRP ve Binance Coin‘i zor günlerin beklediğini söylüyor. Merten’e göre en büyük kripto para borsası Binance tarafından desteklenen BNB Coin iki büyük destek seviyesini kaybettiği için mevcut fiyatından yaklaşık yüzde 40 daha düşebilir. BNB fiyatı yazı hazırlandığı sırada 210 doların üzerinde kalmaya devam ediyordu. Ardından trader, Ripple’ın ödeme platformuyla ilişkili kripto para birimi olan XRP’ye gözünü dikti. XRP’nin %70 oranında çökmesine neden olabilecek büyük hacimli bir satış yaşayabileceğini söyledi.

“Bence bu, kripto tarihindeki en büyük satış modellerinden biri olarak tarihe geçecek…

Fiyat hareketleri bunu gösteriyor. Piyasada daha önce kilitlenmiş arzın daha fazla dağıtılması ve boşaltılması nedeniyle daha fazla mevcut arz var. Bunu fiyat hareketlerinde de görebilirsiniz. Buraya gelip bu destek hattını 0,15 dolarda test edene kadar XRP alımı yapmayacağım.

Dipten bile alım noktasında endişeliyim. Eğer bu seviyeyi de kırarsa geri dönüş olmayacağından korkuyorum.”

Cardano Uzman Tahminleri Merten son olarak en büyük Ethereum rakiplerinden olan ADA Coin’i hedef tahtasına koydu. Cardano’nun, yükseliş eğilimli üçlü dip fiyat formasyonunun şekillenememesinin ardından mevcut değerinden %37’den fazla düşmesini bekliyor.

“ADA/USD’ye bir göz atın. Pek çok insan Cardano’nun burada üçlü bir dip oluşturabileceği konusunda gerçekten heyecanlı. Ancak size söylemeliyim ki zaman ilerledikçe tutarlı direncin, geçmişe kıyasla burada daha zayıf göreceli tepe noktalarının nasıl ortaya çıktığına dikkat edin. Bence bu daha da düşecek. Bence bu 0,15 dolara kadar inecek.

Hangi projenin iyi ya da kötü olduğunu tartışmak için burada değilim. Günün sonunda, yönü ve fiyatı belirleyecek olan temel şeyin, kripto para birimleri de dahil olmak üzere finansal varlıkların geniş fiyat performansının likidite olduğunu ve likidite toparlanmaya başlamadıkça ADA’nın muhtemelen düşeceğini söylemek için buradayım.”

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!