Solana Artar Mı? Avax Coin ve Geleceği ve Güncel Yorumlar
Solana Artar Mı? Avax Coin ve Geleceği ve Güncel Yorumlar

Solana Artar Mı? Avax Coin ve Geleceği ve Güncel Yorumlar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

SOL Coin fiyatı 18 doları da kaybederse 13,5 dolar dibine dönebilir. AVAX iki kat enflasyonla mücadelesinde yenildi. 5 dolar ve altından kaçınmak için çift haneli fiyatlara geri dönmeli. Bitcoin’in değişken ve negatife yatkın hareketleri yatırımcıların neden pozisyon almaktan kaçındığını açıklıyor. Piyasaya etkisi: Negatif
19:20
27 Eylül 2023

İki popüler altcoin ayı piyasalarının zorlu şartlarında ayakta kalmak için mücadele vermeye devam ediyor. Bitcoin fiyatı bugün hızla 26.800 dolar sınırına dayandıktan sonra çok daha hızlı biçimde düştü. Açık pozisyonlar 600 milyon dolar arttıktan sonra aynı hızda silindi. Peki altcoinlerde güncel durum neye işaret ediyor?

İçerik Rehberi

ToggleSolana (SOL) Fiyatı Artar Mı?AVAX Coin Geleceği Solana (SOL) Fiyatı Artar Mı? Kripto paralardaki genel negatif hissiyat o dengeli baskın ki hacimler 18 milyar doların bile altına indi. Kümülatif hacimdeki aşırı dipler artık yatırımcıların doğru zamanda trene atlamak için hiç aceleci olmadığını gösteriyor. Geçtiğimiz yıl aşırı iyimserliğin bedelini devasa kayıplarla ödeye yatırımcılar şimdi sütten ağzı yanmışken yoğurdu üfleyerek yiyor. Altcoinlerdeki zayıflık da artan ilgisizlik nedeniyle sürüyor. SOL Coin fiyatı yazı hazırlandığı sırada 18,9 dolarda bulunuyordu. Fiyat son 24 saatte %0,5 düştü. Fiyat 4 saatlik grafikte 19 dolar seviyesinin altında ve bu durum 18 dolar desteğine gevşemenin devam edebileceğini söylüyor. BTC etrafındaki negatifliği de hesaba katarsak düşüş şaşırtıcı olmaz. Fiyat bugün BTC artışıyla kritik bölgeyi kısa süreliğine aşsa da çok daha hızlı biçimde geri döndü. Üstelik daha derin bir seviyeye iğne attı. 22 ve 25 dolar seviyeleri yukarıda önemli ancak düşüş sürerse 13,5 dolar orta vadeli dip olabilir. AVAX Coin Geleceği Yüksek enflasyon küresel piyasaları yerle bir etti. AVAX ise enflasyondan 2 kere tokat yedi. Hem küresel enflasyon hem de kendi token enflasyonu yatırımcılarını devasa kayıplara gark etti. Sorun şu ki bunun olacağını herkes biliyordu. 2023 başında bu dönemin birçok kripto para için yüksek enflasyon anlamına geldiğini daha derin kayıpların yaşanabileceğini söylemiştik. AVAX için de yıllık enflasyon yüzde 40 civarındaydı. Genel piyasa düşüşü ve yüzde 40 kendi enflasyonu derken AVAX fiyatı 10 ardından 9 doların altına indi. Yazı hazırlandığı sırada 8,95 dolarda bulunan fiyat birçok yatırımcı için geçtiğimiz sene bugünlerde cazip olan bölgede pek de ilgi görmüyor. Düşüş devam ederse 8,6 dolar altı kapanışlarda daha derin bir dip destek bulmak zorunda. Yeniden toparlanma için 9 dolar destek olarak güçlenmeli ve çift haneli fiyatlara AVAX geri dönmeli. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!