Ethereum Fiyatı 2024 Başında Ne Kadar Olacak: Analistler Üç Senaryo Sundu
Ethereum Fiyatı 2024 Başında Ne Kadar Olacak: Analistler Üç Senaryo Sundu

Ethereum Vadeli İşlemler ETF’lerinin Onaylanmasına Kesin Gözüyle Bakılırken Balinalar ETH Topluyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir gelişmede Lookonchain, balinalar tarafından önemli miktarda Ethereum (ETH) biriktirildiğini ve stake edildiğini bildirdi.

“0x7838” olarak tanımlanan böyle bir balina, dört gün önce Binance’ten yaklaşık 7.2 milyon dolara eşdeğer 4.288 ETH çekti ve stake etti. Bir başka yeni cüzdan olan “0x4b7B” de Binance’ten 9.530 ETH (yaklaşık 16 milyon dolar) çekerek ve stake ederek aynı yolu izledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Kripto Piyasası Kritik Haftaya Giriyor! İşte Takip Edilmesi Gereken Ekonomi ve Altcoin Gelişmeleri Listesi

Analistler, balinaların Ethereum birikimindeki bu artışın, onay bekleyen çok sayıda Ethereum Vadeli İşlem ETF başvurusuyla bağlantılı olabileceğini düşünüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bu başvurularla ilgili kararını yarın açıklaması bekleniyor ve gözlemciler arasındaki fikir birliği, onayın neredeyse kesin olduğu yönünde.

Bir başka önemli gelişme olarak, FTX hacker’ının kripto para cüzdanı kısa bir süre önce 7.500 ETH (yaklaşık 12.62 milyon dolar) transfer etti. Son iki gün içinde bu hesap toplam 22.500 ETH (yaklaşık 38 milyon dolar) transfer etti ve şu anda yaklaşık 275 milyon dolar değerinde 163.235 ETH tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!