Bugüne Kadar Yanılmayan Ethereum Balinası Bu Seviyeden ETH Aldı!
Bugüne Kadar Yanılmayan Ethereum Balinası Bu Seviyeden ETH Aldı!

Ethereum ETF’leri Bitcoin’in Gölgesinde Mi Kaldı? ETH’ye İlgi Yüksek Mi? Bloomberg Analisti Değerlendirdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün pek çok şirket Ethereum vadeli işlem ETF’lerini başlattı.

Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ethereum ETF’lerine olan ilginin normal seviyelerde olduğunu, ancak Bitcoin ile kıyaslayınca oldukça düşük kaldığını belirtti.

“Ethereum vadeli işlem ETF’leri için başlangıç hacmi oldukça yüksek ve 2 milyon doların biraz altında. Bu yeni bir ETF için normal. Ancak BITO (ilk Bitcoin vadeli işlem ETF’i ilk 15 dakikada 200 milyon dolar hacim yaptı) ile kıyaslayınca düşük gibi görünüyor. Yarış VanEck ve ProShares arasında devam ediyor.”

Ethereum ETF’ini Bitcoin ETF ile kıyaslayan ünlü analist, zaman faktörünün önemine vurgu yaptı ve Bitcoin vadeli işlemlerinin boğa piyasasının zirvesine yakın bir noktada başlatıldığını bunun da hacmi etkilediğini söyledi.

“BITO boğa piyasasının zirvesinde başlatıldı. Bunun yanı sıra Bitcoin Ethereum’a göre çok daha popüler. Genel hacme bakarsanız ETH için toplan hacmin 6-7 milyon dolar olduğunu görürsünüz. Bu gerçek bir ETF olsaydı ilk 10’da yer alırdı. ETH için pozitif ancak BITO çılgınlığının yanında geçmiyor”

$BITO launched at height of bull market. Bitcoin is also much more popular among casual/normies/advisors. Also if you add up total volume they prob will hit like $6-7m by EOD, which would be a Top 10 launch if it were one ETF. So it’s healthy but not nowhere near BITO mania. https://t.co/E9tx9h4lv8

— Eric Balchunas (@EricBalchunas) October 2, 2023

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!