NFT
Analist Ethereum’da “Mega Boğayım” Dedi, 9 Nedenini Sıraladı
Analist Ethereum’da “Mega Boğayım” Dedi, 9 Nedenini Sıraladı

Ethereum İçin Bir Pozitif Haber De Bitwise’dan Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün kripto para piyasasında hareketlilik yaşanıyor. Bitcoin ve altcoinlerdeki yaşanan yükselişin yanı sıra Ethereum ETF konusunda da yeni gelişmeler yaşandı.

Zira VanEck Ethereum vadeli işlem ETF’ini başlatırken NYSE Arca Grayscale’in Ethereum Trust’ını spot Ethereum ETF’ine dönüştürmek için SEC’e başvuru yaptı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika! New York Borsasından SEC’e Ethereum Başvurusu!

VanEck ve Grayscale dışında ABD merkezli bir kripto para birimi endeks fonu olan Bitwise Asset Management’dan da ETF haberi geldi.

Buna göre Bitwise, iki ayrı ETF olan Bitwise Ethereum Strateji ETF’si (AETH) ve Bitwise Bitcoin ve Ether Eşit Ağırlık Stratejisi ETF’sinin (BTOP) 2 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Bu noktada CNBC’nin Squawk Box programına katılan Bitwise CIO’su Matt Hougan iki yeni Ethereum temalı ETF’in bugün işlem görmeye başlayacağını doğruladı.

Bitwise CIO Matt Hougan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ethereum’un portföy fırsatı Bitcoin’den daha geniş.

Bazı yatırımcılar Ethereum’u bir alternatif olarak görürken, diğerleri onu geleneksel bir büyüme yatırımı olarak görüyor. Her ikisinin de unsurları vardır.

Alternatifler gibi Ethereum’un da geleneksel hisse senetleriyle korelasyonu son iki yıldır düşük ve düşme eğiliminde.

Aynı zamanda artan kullanımı ve nakit akışları, büyüme varlığı özelliklerine sahip olduğunu gösteriyor. Bu kombinasyonlar Ethereum’u portföylerde ayrı bir varlık haline getiriyor.”

Bitwise CEO’su Hunter Horsley de Ethereum’un milyonlarca kullanıcısı ve binlerce farklı uygulaması olduğuna dikkat çekerek Nike, Starbucks, Adidas, Pepsi, PayPal, JPMorgan ve diğerleri gibi dev isim ve markaların Ethereum üzerinde uygulamalar oluşturduğunu belirtti.

“AETH ve BTOP, yatırımcılara düzenlenmiş ETF’ler aracılığıyla bu büyümeye güvenle katılma fırsatı veriyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!