En Popüler Altcoin’ler Arasındalar! Tecrübeli Analist 3 Altcoin’de Kritik Noktaları İşaretledi!
En Popüler Altcoin’ler Arasındalar! Tecrübeli Analist 3 Altcoin’de Kritik Noktaları İşaretledi!

En Popüler Altcoin’ler Arasındalar! Tecrübeli Analist 3 Altcoin’de Kritik Noktaları İşaretledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, Chainlink (LINK), Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) hakkında görüşlerini paylaştı. Analist, Chainlink’in uzun vadeli potansiyele sahip olduğunu ancak hala beklenen performansı sergileyemediğini belirtti. Altcoin Sherpa’ya göre AVAX önemli bir dip seviyesini yeniden test ederken, FTM ise 0,202 dolar seviyesini yeniden test etmek için bekliyor. Piyasaya etkisi: Nötr
08:26
9 Eylül 2023

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği tecrübeli analist Altcoin Sherpa, kripto para piyasasındaki negatif seyir devam ederken Chainlink (LINK) ve önde gelen 2 altcoin’le ilgili güncel görünümü değerlendirdi.

İçerik Rehberi

1Analistin Chainlink (LINK) İçin Yaptığı YorumAnalistin Radarındaki Diğer Altcoin’ler: AVAX ve FTM Analistin Chainlink (LINK) İçin Yaptığı Yorum Anonim kripto para anaşisti Altcoin Sherpa, sosyal medya platformu X’teki kişisel hesabından Blockchain oracle ağı Chainlink‘in kalıcı bir işlem aralığından çıkmasının muhtemelen aylar alacağını belirterek “Genel kripto para altyapısı açısından hala en iyi coin’lerden biri ancak hala bekleneni veremedi. Bunu satın alıp altı aydan fazla bir süre bekletmeyi ve daha sonra çok daha yüksek bir fiyata satmayı düşünebilirsiniz. Bence bu iyi bir ticaret fikri deği.” ifadelerini kullandı. Analistin paylaştığı LINK grafiğine bakıldığında, altcoin’in Mayıs 2022’den bu yana tepe noktası 9,33 dolar ve dip noktası 5,53 dolar olan bir aralıkta işlem gördüğü görülüyor. CoinMarketCap verilerine göre LINK, son 24 saatte yüzde 1,19 düşüşle 6,27 dolardan işlem görüyor. Veriler, 10 Mayıs 2021 tarihinde 52,88 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) çıkan Blockchain oracle ağının yerel varlığının güncel fiyatlarla ATH’ının yüzde 88 altında olduğunu ortaya koyuyor. Analistin Radarındaki Diğer Altcoin’ler: AVAX ve FTM Altcoin Sherpa ayrıca mevcut kripto para döngüsü boyunca önemi azalan Layer 1 projelerini incelerken bazılarının bundan bir yıl sonra mevcut fiyatlarından daha yüksek değerlerle işlem göreceği tahmininde bulundu. En güçlü Ethereum (ETH) rakibi olarak gösterilen Avalanche (AVAX) üzerinde duran analistin grafiği, AVAX’ın 9,82 dolardan potansiyel dip seviyesini yeniden test ettiğini gösteriyor. AVAX, son 24 saatte kaydettiği yüzde 1,89 düşüşle 9,90 dolardan el değiştiriyor. AVAX’ın ardından akıllı sözleşme platformu Fantom‘a (FTM) bakan analist, altcoin’in en son yaklaşık bir yıl önce yeniden test ettiği 0,202 dolar seviyesine dokunduktan sonra sıçramasını bekliyor. FTM, son 24 saatte yüzde 1,78 düşüşle 0,2013 dolardan işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!