NFT
MakerDAO’da (MKR) Yeni Gelişme! Token’a Etkisi Büyük Olabilir!
MakerDAO’da (MKR) Yeni Gelişme! Token’a Etkisi Büyük Olabilir!

MakerDAO’da (MKR) Yeni Gelişme! Token’a Etkisi Büyük Olabilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

MakerDAO, tokenize edilmiş hazine bonolarını piyasaya sürmeyi düşünen ilk WEB3 platformu olabilir. Bu deneyin gerçekleşmesi için yaklaşık 100 milyon dolarlık bir yatırım gerekebilir. Tokenize edilmiş hazine bonoları, likiditeyi artırarak ve erişimi kolaylaştırarak büyük değer sunabilir. Piyasa etkisi: Nötr
04:00
9 Eylül 2023

MakerDAO, tokenize edilmiş hazine bonolarını piyasaya süren ilk WEB3 platformu olabilir. DeFi protokolünün tokenize token’larla bir deney için görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. Bu hamlenin 100 milyon dolarlık bir yatırım gerektireceği bildiriliyor.

İçerik Rehberi

1MakerDAO Geliştirmeleri!MKR’ye İyi Haber! MakerDAO Geliştirmeleri! MakerDAO’nun hazine bonosu deneyinin platform için oyunun kurallarını değiştirebilmesinin birkaç nedeni var. Her DeFi protokolü, güçlü likiditenin kilidini açacak sağlam bir hizmetten yararlanmayı amaçlamaktadır. Hazine bonosu tokenizasyonunu ve ihracını kolaylaştırmak, yalnızca MakerDAO için değil aynı zamanda kullanıcılar ve hükümetler için de büyük değerin kilidini açabilir. Tokenleştirilmiş hazine bonoları, bu tür yatırım araçlarına erişimi sınırlayan çizgileri bulanıklaştırabilir. Böyle bir özellik dünyanın her yerinden herkesin hazine bonosuna yatırım yapmasına olanak sağlayabilir. Zincir üstü varlıkları veya gerçek dünya varlıklarına sabitlenmiş token’ları dağıtmanın en kullanışlı yollarından birinin altını çiziyor. MKR’ye İyi Haber! Ek olarak tokenize edilmiş hazine bonoları, MakerDAO protokolü için daha fazla faydanın kilidini açabilir. Daha da önemlisi, ilk raporlar DAI’nin teminat mekanizmasında rol oynayabileceğini ileri sürdü. Her iki durumda da, bu gelişme hem MakerDAO hem de MKR tokeni için iyi olabilir. MKR, son dört ayda piyasa değeri açısından en yüksek yükseliş eğilimi gösteren kripto para birimlerinden biriydi. Şu anda Haziran ayının en düşük seviyelerine kıyasla yüksek işlem görüyor. Ancak fiyatı ağustos ayında bir miktar zayıflık yaşadı ve boğalar hakimiyetini sürdürmek için mücadele ediyor. MKR’nin Para Akışı Endeksi (MFI), Eylül ayının başından bu yana bazı çıkışların olduğunu gösterdi. Ancak bu tek düşüş işareti değil. Ağırlıklı duyarlılık metriği Ağustos’u yükselişle kapattı ancak o zamandan beri negatif seviyelere geri döndü. Öte yandan son zamanlardaki olumsuzluğun oldukça sınırlı olması, MKR holder’larının geleceğe dair hâlâ iyimser olduklarını gösterebilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!