NFT
Dikkat! Bu Altcoinin Eski CEO’su Mal Boşaltmaya Devam Ediyor!
Dikkat! Bu Altcoinin Eski CEO’su Mal Boşaltmaya Devam Ediyor!

Dünya Kupası Maçı Kripto Paralara Yansıdı: Altcoinin Fiyatı Ani Düşüş Yaşadı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arjantin’in bugün Suudi Arabistan’a karşı aldığı şok mağlubiyet tüm dünyada duyuldu ve kripto para ve altcoin piyasasına bile yansıdı.

Suudi Arabistan’a Yenilen Arjantin’in Altcoini Düşüş Yaşadı

Socios ile ortaklık yoluyla sunulan Arjantin taraftar tokenı (ARG) geride bıraktığımız günde %23 değer kaybetti. Arjantin’in FIFA Dünya Kupası’ndaki ilk maçının başlama vuruşundan önce token yaklaşık 7.20 dolardan işlem görüyordu.

Ancak Lionel Messi ve ekibinin sürpriz mağlubiyetinin ardından token %30 düşüşle 4.96$’a geriledi. Altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 5.29 dolardan işlem görüyordu.

ARG altcoininin değeri ani bir düşüş yaşadı.

Arjantin, Portekiz ile birlikte taraftar tokenları sunan yalnızca iki uluslararası takımdan biri. Cristiano Ronaldo’nun takımı Perşembe günü açılış fikstüründe Gana ile oynamaya hazırlanırken Portekiz’in altcoini bugün %0.7 düştü.

Geçtiğimiz hafta, Chiliz blok zinciri yaklaşan FIFA Dünya Kupası’ndan kazançlı çıkıyor gibi görünüyordu. Socios ve spor taraftar tokenlarının merkezi olan Chiliz’in yerel coin’i geçen hafta Dünya Kupası öncesinde yükseldi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Ve Ethereum'u Karşılaştırdı: Hangisi Daha Çok Yükselecek?

Arjantinliler yaralarını sararken, NFT yatırımcıları Suudi’lerin NFT koleksiyonu için alım teklifinde bulunmakla meşguldü. Suudi Arabistan hükümetiyle bağlantısı olmayan The Saudi’s NFT koleksiyonu maçın ardından taban fiyatında ani bir artış yaşadı.

Koleksiyondaki en ucuz ürünün maliyeti olan taban fiyatı son 24 saat içinde %2.8 arttı. Bu arada, Nansen analizlerine göre, işlem hacimleri aynı dönemde %2.100’ün üzerinde artış gösterdi.

Birileri hemen BNB Chain üzerinde Suudi Arabistan temalı varlıklar piyasaya sürdü; ancak bunların ülkenin yerel futbol federasyonu ile hiçbir ilgisi yoktur ve resmi bir taraftar tokeni olarak görülmemelidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!