NFT
Dikkat! Yüzde 53 Yükselen Altcoinin Grafikleri Alarm Veriyor!
Dikkat! Yüzde 53 Yükselen Altcoinin Grafikleri Alarm Veriyor!

Dikkat! Yüzde 53 Yükselen Altcoinin Grafikleri Alarm Veriyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Tellor (TRB) fiyatı, büyük bir geri çekilmenin ardından 20 Eylül’de 40 dolar seviyesine toparlandı. TRB, merkezi olmayan bir oracle protokolü olarak blockchain altyapısına dış verileri entegre ediyor ve Real World Assets (RWA) sektörüne olan ilgi artarken büyük kazançlar elde ediyor. Türev piyasası verileri, TRB vadeli işlem spekülatif yatırımcılarının aktivitelerini küçülttüğünü gösteriyor, açık faiz artışı ise fiyat artışının sürdürülebilirliğine dair belirsizlik yaratıyor. Piyasa etkisi: Nötr
15:40
20 Eylül 2023

Tellor (TRB) fiyatı, hafta sonundaki büyük bir geri çekilmenin ardından 20 Eylül Çarşamba günü 40 dolar bölgesini geri kazanmak için toparlandı. Zincir içi ve türev piyasa göstergelerinin karmaşık kombinasyonu, TRB fiyatının 50 doları geri alma olasılığına dair fikir verebilir.

İçerik Rehberi

ToggleAltcoinde Son Geliştirmeler!Tellor’da Fiyat Artışı! Altcoinde Son Geliştirmeler! Popüler altcoin TRB zincir dışı verileri zincir içi akıllı sözleşmelere entegre etmek için Blockchain altyapısı sağlayan merkezi olmayan bir oracle protokolü. Yatırımcılar bu ay odağını Real World Assets (RWA) sektörüne kaydırırken, TRB, Chainlink (LINK) ve merkezi olmayan oracles projelerindeki diğer büyük oyuncular önemli kazanımlar elde etti. Türev piyasası verileri, TRB Vadeli İşlemler spekülatif yatırımcılarının artık faaliyetlerini küçülttüğünü gösteriyor. 18 Eylül tarihinde 26 dolara düşmesinden bu yana TRB’nin fiyatı %53 artış göstererek 20 Eylül’de doları geri aldı. Ancak ilginç bir şekilde türev piyasalarında vadeli işlem işlemcileri bu dönemde sermaye girişlerini yalnızca %21 artırdı. Tellor’da Fiyat Artışı! Ayrıca TRB açık faiz 18 Eylül’de fiyat geri çekildiğinde 154 milyon dolar seviyesinde bulunuyordu. Ancak 20 Eylül itibarıyla yalnızca 184 milyon dolara yükseldi. Açık Faizdeki %21’lik büyük bir artış olsa da, Tellor fiyatlarındaki %53’lük sıçramayla karşılaştırıldığında önemli ölçüde geri planda kalıyor. Açık faiz, bir token’a ilişkin aktif türev sözleşmelerinin toplam değerini özetler. Açık pozisyonlardaki yükseliş eğilimi, yatırımcıların sermaye girişlerini artırdıklarını gösteren yükseliş sinyali olabilir. Ancak yüzdesel fiyat artışı, yeni yatırımcıların ve yeni sermaye girişlerinin piyasaya girme oranını aştığında, fiyat yükselişinin kısa ömürlü olmasına neden olabilecek birkaç kırmızı bayrak ortaya çıkıyor. Temel olarak bu durum mevcut Tellor yükselişinin, hızlı fiyat artışı nedeniyle pozisyonlarını kapatmak için acele eden açığa satış yapan satıcılar tarafından yönlendirildiği anlamına gelebilir. Yeni katılımcıların ve önemli miktarda ek sermayenin ilgisini çekmeden, açığa satıcıların gazları bitip kayıplarını azaltmayı seçmeleri an meselesi olabilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!