Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!
Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Dev Kripto Para Balinası, Binance’e Zararına Altcoin Dump’ladı, Fiyatta Ani Düşüş Yaşandı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında son düşüşlerin ardından yaşanan durağan dönem devam ederken bir balina cüzdan ilginç bir şekilde uzun süredir elinde bulundurduğu altcoinden zararına satış yaptı.

Kripto para balinası, kısa bir süre önce yaklaşık olarak 2 milyon Synthetix (SNX) tokenini Binance’e dump’ladı. Söz konusu balina bu tokenleri geçtiğimiz Mayıs ayında 2.4 dolar ortalama fiyat ile satın almıştı. Balina o dönemde bu tokenler için 4.9 milyon USDT ödeme yapmıştı.

Balina bu yaptığı satışını muhtemelen 2.10 dolar civarından gerçekleştirdi. Hesaplamalara göre balina cüzdanın bu işlemden toplam zararı yaklaşık olarak 785.000 dolar olarak kaydedildi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Spot ETF Onaylanırsa BTC ve Altcoinlerin Fiyatı Nasıl Etkilenecek? Milyarder Anthony Scaramucci Açıkladı

Balinanın borsaya SNX tokeni dump’ladığı haberinin yayılmasının ardından onchain gözlemcileri tarafından gelen satışlar ile birlikte tokenin fiyatı %5 gerileme yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 2 dolardan işlem görüyor.

SNX fiyatında balinanın hamlesinin ardından düşüşü gösteren günlük grafik.

540 milyon dolarlık piyasa değeriyle orta büyüklükte bir altcoin sayılabilecek olan SNX, son bir yıl içerisinde yaklaşık olarak %17 değer kaybetti. Bununla birlikte token, tüm zamanların en yüksek seviyesini 3 yıl önce 28.77 dolar ile görmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!