Bitcoin ve Worldcoin İçin Uyaran Piyasa Gurusu Dogecoin Rakibi Bu Altcoin’e İşaret Etti!
Bitcoin ve Worldcoin İçin Uyaran Piyasa Gurusu Dogecoin Rakibi Bu Altcoin’e İşaret Etti!

Bitcoin ve Worldcoin İçin Uyaran Piyasa Gurusu Dogecoin Rakibi Bu Altcoin’e İşaret Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Altcoin Sherpa, memecoin Pepe’nin önemli bir direnç seviyesini aşmasının ardından daha fazla yükseliş bekliyor. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) ve Worldcoin (WLD) için ise düşüş uyarısında bulundu. Analist, Bitcoin’in fiyat seyrindeki belirsizliğin devam ettiğini belirtirken yılı muhtemelen düşüşle tamamlayabileceğini söyledi. Piyasaya etkisi: Nötr
22:20
23 Eylül 2023

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, Dogecoin (DOGE) rakibi Pepe’nin (PEPE) yukarı yönde daha büyük bir hamle yapabileceğine inanıyor. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) ve Worldcoin (WLD) son durumu değerlendirerek uyarıda bulundu.

İçerik Rehberi

TogglePepe’de (PEPE) Yukarı Yönlü Atak BekliyorBitcoin İçin “Yılı Düşüşle Tamamlayacak” Uyarısı Pepe’de (PEPE) Yukarı Yönlü Atak Bekliyor Kripto para analisti Altcoin Sherpa, sosyal medya platformu X’teki kişisel hesabından önemli bir direnç seviyesini aşmasının ardından memecoin Pepe‘nin rallisinin bitmemiş olabileceğini kaydederek “PEPE bugün güzel bir hareket yaptı. Bunun olacağını gerçekten tahmin etmemiştim. Hacim profili üç önemli direnç alanı gösteriyor ve bunlardan ilki şimdi kırıldı. Bunun tam bir geri dönüş olduğundan şüpheliyim, ancak biraz daha yukarı yönlü olabilir. Genel olarak bu konuda temkinli olmakta fayda var.” dedi. Analistin paylaştığı PEPE grafiğine bakıldığında, bir sonraki direnç seviyesinin 0,00000078 dolar ile 0,000000820 dolar aralığında olduğu görülüyor. Altcoin Sherpa, yapay zeka tabanlı altcoin Worldcoin‘i de takip ettiğini söyledi. Analiste göre WLD kısa bir rallinin ardından fiyat düşüşünün yaşanabileceği bir konumda olabilir çünkü şu anda önemli bir direnç seviyesine yakın bir noktada işlem görüyor:

Tam bir shitcoin, ancak bunun daha düşük bir tepe yaptığını düşünüyorum. Ben 1,42 dolardan beri short (kısa) pozisyondayım.

Bitcoin İçin “Yılı Düşüşle Tamamlayacak” Uyarısı PEPE ve WLD‘nin ardından Bitcoin‘i değerlendiren analist, önemli Üstel Hareketli Ortalamalar’ın (EMA’lar) kripto kralının fiyatının hemen önünde birleşerek direnç görevi gördüğü için piyasanın belirsizliğini koruduğunu söyledi:

Bitcoin’de genel piyasa yapısı bence pek değişmedi. Hala ya bir tür garip yükselen dip oluşturuyoruz ya da bir sonraki düşüş için konsolide oluyoruz. Bir günlük EMA kümesi şimdilik direnç olarak hareket ediyor, ancak net bir değişiklik yok.

Analist, BTC’nin yılı düşüşle tamamlayabileceğini belirterek “Fiyatın nereye gideceği konusunda kişisel olarak çok güçlü bir fikrim yok. Görünüm orta vadede 28 bin dolara çıkacağımız yönünde ama gerçekten bilmiyorum. Temmuz ayının ortalarında oluşan son tepe seviye, öncekine eşit bir seviyeydi ve bana göre gerçekten daha yüksek bir seviye değildi. Bence hala 2019’a benzer bir genel düşüş trendindeyiz. Şimdiye kadar büyük bir yükseliş gördük ve 2023’ün geri kalanında yavaş bir düşüş göreceğiz. Bana bu düşüş yavaş bir düşüş olacak ve ardından Aralık/Ocak aylarında her zaman olduğu gibi iyi zamanlar geçireceğiz.” dedi. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!