NFT
Bu Altcoin Amerikan GSM Devi T-Mobile ile Anlaştı: Fiyatında Sıçrama Yaşanıyor!
Bu Altcoin Amerikan GSM Devi T-Mobile ile Anlaştı: Fiyatında Sıçrama Yaşanıyor!

Bu Altcoin ile Warner Group Yeni İşbirliğini Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon (MATIC) altcoin ağı ve Warner Music Group (WMG), e-ticaret platformu LGND.io ile bir araya gelerek kullanıcıların internet üzerinden dijital plak çalmalarına olanak tanıyacak çok yıllık bir web3 müzik programını hayata geçirdi.

Yeni Girişim Sadece Polygon Altcoin Ağını Değil, Tüm Ağları Kapsayacak

LGND Music adı verilen platform, ana ortağı Polygon olmasına rağmen tüm blok zincirlerinden dijital koleksiyonları destekleyecek. Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu ortaklık Hollandalı elektronik müzik plak şirketi Spinnin’ Records ile bir işbirliğini de içeriyor.

Platform, Ocak ayındaki lansmanının ardından, müşterilere en sevdikleri sanatçıların özel içeriklerine ve deneyimlerine erişim sağlayacak olan kendi dijital koleksiyonlarını satacak.

LGND Music CEO’su Michael Rockwell yaptığı açıklamada, “Tüm dünyadaki tutkulu müzikseverlere sınıfında en iyi blok zinciri deneyimini sunmak için bir yılı aşkın süredir çalışıyoruz ve her türden WMG sanatçısından yenilikçi ve benzersiz içerik için sabırsızlanıyoruz” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Coinbase'den Bu Altcoine Nihayet Yeşil Işık Geldi: Yakında Listenecek! Fiyatta Hareketlilik Var

Yeni işbirliği, Warner Music Group’un pazar yeri devi OpenSea ile yaptığı anlaşmanın ardından web3’e attığı son adımı temsil ediyor. İşbirliği, sanatçıları için NFT satışlarına öncülük etmek üzere kuruldu. WMG ayrıca son aylarda metaverse ortaklık ekiplerini oluşturmak için harekete geçti.

WMG’nin dijital işler müdürü ve iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Oana Ruxandra, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Gelişen teknolojilerin müzik endüstrisini nasıl değiştirdiği ve zorladığı konusunda inanılmaz heyecan duyuyoruz. Sanatçıların hayranlarıyla etkileşime girmesi ve bu hayranlıktan para kazanması için kullanılmayan muazzam bir potansiyel var.”

Polygon hızla mega şirketlerin kripto para varlıklarını genişletmek için başvurdukları blok zinciri haline geliyor. Reddit kendi koleksiyon avatarları için bu zinciri seçti, Meta’nın ürünü Instagram yaklaşan NFT pazarı için bu zinciri kullandı ve Starbucks da web3 loyalty ürünü için bu zinciri kullandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!