NFT
Veriler masada: Axie Infinity’e (AXS) talep artıyor!
Veriler masada: Axie Infinity’e (AXS) talep artıyor!

Veriler masada: Axie Infinity’e (AXS) talep artıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zincir üstü verilerine yansıyan son 30 günlük ağ aktivitesine göre, Axie Infinity’e (AXS) talep arttı.

DappRadar’ın zincir üstü verilerine göre, oyna kazan modeline sahip kripto projesi Axie Infinity’nin gördüğü talep artış kaydetti. Veriler, Axie Infinity’nin son 30 günde keskin bir talep artışı yaşadığını ortaya çıkardı.

Zincir üstü verilere göre, Axie Infinity’nin merkeziyetsiz uygulaması ile etkileşime giren cüzdan sayısı son 30 günde yüzde 30’luk bir artış yaşadı. Uygulamada en az bir işlemi tamamlayan cüzdan sayısı 75 bine yaklaştı.

Axie Infinity (AXS) ilgiyi üzerine topladı

Kripto piyasasının boğa beklentileriyle hareket ettiği bugünlerde, oyna kazan projesi Axie Infinity (AXS) öne çıktı. DappRadar’dan elde edilen zincir üstü verilere göre, Axie Infinity Kasım ayında yüzde 30’luk bir talep artışı yaşadı. Aktif cüzdanlar, Axie Infinity projesine daha fazla yöneldi.

Axie Infinity

Axie Infinity kullanıcı sayısı arttıkça tamamlanan işlem sayısında da artış görüldü. Verilere göre, cüzdanlar ile Axie Infinity uygulamasının akıllı sözleşmeleri arasında tamamlanan toplam işlem sayısı son 30 günde 1,41 milyona ulaştı. Bu durum, yüzde 19’luk büyüme anlamına geldi.

Axie Infinity projesine artan ilgi, projenin arkasındaki ekip olan Sky Mavis’in bir dizi Japon Web2 oyununu Ronin blokzincirine entegre etmesine bağlandı.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre AXS, son 7 günde yüzde 5’lik bir artış yaşadı. Popüler kripto para birimi 827 milyon dolar piyasa değerine ulaşarak, piyasa değerine göre en büyük 61’inci kripto para birimi oldu. AXS’nin günlük hacmi ise 75 milyon dolara yakın seviyede.

AXS grafik

AXS grafiğine bakıldığında, talep artışının fiyata yansıdığı görüldü. AXS fiyatı, 5,99 dolar bölgesindeki majör direnç noktasını aşarak 6,27 dolar seviyesine yükseldi. AXS, 5,99 dolar direncini destek noktasına çevirerek potansiyel güç kazandı. Bu noktadan gelen güç ile AXS, 6,43 dolar direncini test edebilir. 6,43 dolar direnci potansiyel bir yükseliş geçişi olabilir. Böylelikle AXS, 6,43 doların hemen ardından 6,90 doları hedefleyebilir. 6,90 dolar satıcıların yoğun olduğu güçlü bir destek noktası olarak biliniyor. Bu bölgenin aşılması halinde fiyat kısa sürede 7 dolara yükselebilir.

Diğer taraftan AXS, piyasa koşullarının negatife dönmesiyle güçlü bir düşüş yaşayabilir. AXS, 5,99 dolar bölgesinde yer alan ana destek noktasını test edebilir. Bu destek noktasının kırılması halinde, AXS fiyatı keskin bir şekilde 5,15 dolara gerileyebilir. 5,15 dolar da kaybedilirse sıradaki destek noktası 4,81 dolar olacaktır.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!