NFT
Santiment Insights Açıkladı: Shiba Inu Risk Oranı Herkesi Şaşırtacak!
Santiment Insights Açıkladı: Shiba Inu Risk Oranı Herkesi Şaşırtacak!

Santiment Insights Açıkladı: Shiba Inu Risk Oranı Herkesi Şaşırtacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların dikkat çeken meme coin’leri Shiba ve Dogecoin için geçtiğimiz hafta daha başarılı geçti. Peki 2022 sonunda Shiba ne durumda olabilir?

18:45
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Son üç hafta içinde kripto para birimlerinde yaşanan piyasa dalgalanmasına rağmen, en iyi memecoin’ler çoğu kripto paraya göre nispeten daha iyi performans gösterdi. FTX’in çöküşü, zaten ayı piyasası olan bir ortamda kripto para piyasasını olumsuz bir havaya sürükledi. Bununla birlikte, en iyi memecoinler Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) çoğu kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi. Son bir hafta içinde DOGE fiyatı yaklaşık %14 oranında yükseldi.

İçerik Rehberi

SHIB Fiyatı 2022 Sonunda Yükselmiş Olacak Mı?SHIB En Güvenli Kripto Varlıklar Arasında Mı? SHIB Fiyatı 2022 Sonunda Yükselmiş Olacak Mı? Son haftalarda elverişli kripto piyasası ortamına karşı gerçekleşen çeşitli faktörlerin ortasında, en iyi balinalar Shiba Inu (SHIB) varlıklarını tutmaya devam ediyor. Whalestats verilerine göre, en büyük 500 Ethereum (ETH) balinası 76.578.704 dolar kadar SHIB tutuyor. Aslında, Ethereum zincirindeki ilk 100 balinanın SHIB varlıkları son iki haftada büyük ölçüde değişmedi. Elon Musk’ın Twitter’ı devralmasının Shiba Inu’yu (SHIB) Ekim 2022’nin son günlerinde, yakın zamanlarının en yüksek seviyesine çıkardığı hatırlanabilir. Ancak, FTX durumu nedeniyle bu kazançlar kısa ömürlü oldu. Musk’ın satın almasından sonra bir noktada, hangi memecoin’in ilk önce 1 dolara ulaşacağı konusunda DogeCoin’e karşı Shiba Inu hakkında konuşuldu. Elon Musk’ın yakında DogeCoin veya Shiba Inu’yu ödemeler için Twitter ile entegre etmeye çalışacağına dair yaygın bir beklenti vardı. SHIB En Güvenli Kripto Varlıklar Arasında Mı? Santiment Insights’a göre, Shiba Inu potansiyel olarak şu anda kripto piyasasındaki en güvenli yatırımlar arasında yer alıyor. Haftanın başlarında, zincir üzerinde birden fazla borsada 1,8 trilyon Shiba Inu tokeninin transfer edildiği tespit edildi. Benzer şekilde, SHIB’deki diğer büyük balina transferleri FTX’in dramatik çöküşünden sonra geldi. Santiment Insights tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde oldu:

Uniswap ve Shiba, Market Cap Vs Realised Cap (MVRV) hesaplamasına göre ilk 10 varlık arasında en düşük seviyelerde yer alıyor. Bu da tarihsel olarak satın almak için en düşük riske sahip olduklarını gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!