Güney Kore, Kripto Para Borsalarına Yeni Yasal Yükümlülükler Getirdi!
Güney Kore, Kripto Para Borsalarına Yeni Yasal Yükümlülükler Getirdi!

Güney Koreli Bitcoin Borsası Bithumb, Bu Altcoini Listelediğini Duyurdu! Fiyatta Ani Sıçrama Görüldü!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün itibarıyla, Kore’nin en büyük kripto borsalarından biri olan Bithumb, altcoin Arkham’ı (ARKM) listelediğini duyurdu. Haberin ardından ARKM’nin değeri anında %10 artış gösterdi.

Kripto Borsası Bithumb, Arkham (ARKM)’ı Listeledi

Piyasa analistlerine göre, ARKM üzerinde yapılan gözle görülür hacimli alım satım işlemleri, piyasa yapıcıların ve büyük yatırımcıların bu yeni listelemeyle ilgili ciddi bir ilgi gösterdiğini doğruluyor.

ARKM Günlük Grafiği

Arkham Nedir?

Arkham (ARKM), kendi geliştirdiği yapay zeka teknolojisi olan Ultra ile zincir üzerindeki faaliyetleri izleyen ve görselleştiren bir veri analizi platformudur.

Bu platform sadece zincir içi veri analizi hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda yatırımcıların işlem sürecini kolaylaştırmak için bir veri ticaret platformu olarak da faaliyet gösterir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, İzleme Bölümüne 4 Yeni Altcoin Ekledi: 4 Altcoinde Delist Riski

Arkham Platformu, zincir içi bilgi asimetrisini çözmeyi amaçlayarak şeffaf veri hizmetleri sunmayı hedefler.

ARKM, Arkham Platformu’nun yerel tokenidir ve yönetişim süreçleri, teşvikler ve benzeri alanlarda kullanılır. Bu token ayrıca platformun ekosisteminde önemli bir rol oynar.

Bithumb’un ARKM’yi listelemesi, bu dijital varlığın uluslararası pazardaki erişimini artırması ve daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşmasını sağlaması açısından önemli bir adımdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!