Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin’de Boğa Rallisi İçin Bu Tarihe İşaret Etti!
Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin’de Boğa Rallisi İçin Bu Tarihe İşaret Etti!

Ünlü Analist Youtube’ta Açıkladı: Bitcoin (BTC) Bir Daha Bu Seviyeleri Görmeyebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Jason Pizzino, Bitcoin’in (BTC) önceki boğa döngülerinde olduğu gibi yeni bir rekor kırmasının garanti olmadığı konusunda uyarıyor.

Üst Analist, Bitcoin’in (BTC) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşmasının Garanti Olmadığını Söyledi

Yeni bir videoda Pizzino, 279.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir sonraki yükseliş aşamasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için, amiral gemisi kripto varlığının önemli bir Fibonacci geri çekilme seviyesine ulaşması ve belirli direnç seviyelerinin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

Ancak kripto analisti ve yatırımcısı, “şimdilik” BTC için yeni bir rekor seviyeyi tahmin etmenin imkansız olduğunu belirtiyor.

“BTC bir sonraki boğa piyasası döngüsünde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir mi? Bunun için Bitcoin’in 34.500 doların üzerine çıktığını görmemiz gerekiyor.

Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden tüm zamanların en düşük seviyesine kadar olan %50 Fibonacci seviyesi.

BTC’nin ayrıca alıcıların piyasaya geri döndüğünü göstermek için aylık tepe noktalarını aşması gerekiyor. Bu, makro oyuncular için önemli bir teyit noktası olacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
'Solana Katili' Olarak Bilinen Bu Altcoin 2023 Yılına İddialı Giriyor!

Bu gerçekleştiğinde, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için oldukça güçlü bir olasılık ortaya çıkacaktır.

Şimdilik tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını söyleyemeyiz. Ancak BTC geçmişte hep yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır.

Pizzino’ya göre, amiral gemisi kripto varlığı 15.000 dolar civarında dip yaparsa, BTC bir sonraki döngüde “en kötü senaryoda” 45.000 dolara ulaşabilir.

BTC bu yazının yazıldığı sıralarda 16.550 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!