Analist Peter Brandt: “Bitcoin Önce Bu Seviyede Dip Yapacak, Sonra Bu Tarihte Rekor Kıracak!”
Analist Peter Brandt: “Bitcoin Önce Bu Seviyede Dip Yapacak, Sonra Bu Tarihte Rekor Kıracak!”

Ünlü Analist Peter Brandt Bitcoin’de (BTC) Büyük Bir Hareket Bekliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deneyimli analist ve yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) aylarca süren sessiz konsolidasyonun ardından büyük bir hareket için hazırlandığını söylüyor.

Efsanevi Yatırımcı Peter Brandt Bitcoin (BTC) İçin Büyük Bir Hareket Öngörüyor

Brandt, yatırımcı Tone Vays ile gerçekleştirdiği yeni bir YouTube strateji oturumunda, Bitcoin’in teknik verilerinin mevcut fiyatlardan yaklaşık %30’luk bir düşüşe işaret ettiğini söylüyor.

Bitcoin’in 2017’deki boğa koşusunun ardından çöküşünü öngören Brandt, BTC’nin geçen yılki büyük ikili tepe formasyonunun, tersine dönüşten önce başka bir aşağı hareketin güçlü bir habercisi olduğunu söylüyor.

“Bitcoin‘de yaşadığımız ikili tepeyi ve 2021’de parabolü deldiğimizi kabul edip alçalan üçgeni alırsanız bunların hepsinin 13.000 dolar civarında hedefleri var.

Bitcoin’de ne zaman bir parabol kırsanız %80’den fazla düzeltme yaşarsınız. Daha önce %75, %76 gibi oranlara sahiptik. İlla %80 olması gerekmiyor ama %80 oldu,” dedi.

Brandt ayrıca, geleneksel grafik tekniklerine dayanarak, Bitcoin’in mevcut konsolidasyon döneminden önceki aşağı yönlü ivmeyi takip etmesinin muhtemel olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’de trend aşağı yönlü ve klasik bir grafikçi olarak her zaman herhangi bir konsolidasyon ya da tıkanıklık döneminin bu tıkanıklıktan önceki yönde çözüleceğine inanırım.

Bu yüzden benim iddiam, ihtiyaç olmamasına rağmen büyük olasılıkla bir tür daha yıkım yaşayacağımız yönünde olacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance Hakkındaki Olumsuz Haberlerin Ardından ''CZ'' Personeline Mesaj Gönderdi!

Brandt, Bitcoin’in 20.000 doların üzerine çıkması ve 22.000 dolar seviyesinin üzerinde sağlam bir destek kazanması halinde fiyat tahmininin çökmeye başlayacağını söylüyor.

Brandt ayrıca Bitcoin gerçekten 20.000 doların üzerine çıkamaz ve konsolide olamazsa, kesinlikle başka bir düşüş görebileceğimizi düşünüyorum. 11.000 dolar ya da 12.000 dolara gideceğimizi sanmıyorum. Bence 13.000 dolar muhtemelen daha gerçekçi bir seviye dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!