SEC Bu Altcoini Dolandırıcı Olarak İlan Etti!
SEC Bu Altcoini Dolandırıcı Olarak İlan Etti!

SEC, Önümüzdeki Haftalarda Kripto Para Piyasasını Etkileyebilecek Kararlar Alacak: İşte Tarihleri

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) önümüzdeki haftalarda kripto para piyasasını önemli ölçüde etkileyebilecek birkaç önemli karar almaya hazırlanıyor.

SEC’in Grayscale davasındaki kararı temyize götürmek için 13 Ekim’e kadar süresi var. Bu süre, SEC’in spot ETF’ler konusundaki tutumu hakkında fikir verebileceğinden yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor.

SEC ayrıca diğer iki önemli karar için de son tarihlerle karşı karşıya. Bunlardan ilki Bitwise Bitcoin ETP Trust’a 16 Ekim’e kadar verilmesi gereken yanıt.

İkincisi ise Nasdaq’ın iShares Bitcoin Fonu’nu listeleme talebine 17 Ekim’e kadar verilmesi gereken yanıt. SEC teknik olarak bu tarihlerden önce herhangi bir zamanda yanıt verebilir, ancak tarihsel olarak kararlar genellikle son tarihten sadece birkaç gün önce alınıyor.

Bununla birlikte SEC başkanı Gary Gensler, Çarşamba günü Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi karşısında ifade verecek. Buna ek olarak önümüzdeki hafta Ripple’ın SEC’in karşısındaki zaferi kutlamak için düzenlediği parti de Cuma günü gerçekleşecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dört Balina Ortak Hareket Ediyor, Bu Altcoinden Satış Yapıyorlar!

Daha ileri tarihli olarak ise bu hafta öğrenilene göre Mt Gox iflasını denetleyen kayyum, alacaklılara yapılacak ödemeleri bir yıl daha ertelemeye karar vermişti. Başlangıçta 31 Ekim 2023 olarak belirlenen yeni ödeme tarihi artık 31 Ekim 2024.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!