sikayetkripto
Terra Classic (LUNC) Yakımlarında Yeni Gelişme: Binance CEO’sunun Önerisi Tartışılıyor!
Terra Classic (LUNC) Yakımlarında Yeni Gelişme: Binance CEO’sunun Önerisi Tartışılıyor!

Kript Para Borsası KuCoin’den Yeni Terra Classic (LUNC) Hamlesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası KuCoin Cuma günü 48 milyar Terra Classic (LUNC) tokeninin tamamını stake’ten çıkardı. LUNC doğrulayıcısı KuCoin, oy kullanım gücünü %0.21’e düşürdü ve doğrulayıcılar listesinde 44. sırada yer aldı.

Kripto Para Borsası KuCoin, 48 Milyar Terra Classic (LUNC) Tokenini Undelegate Etti

Terra Classic influencer’ı ve YouTuber ClassCrypto 30 Aralık’ta attığı bir tweet’te doğrulayıcı KuCoin’in 48 milyar LUNC tokeninin tamamını undelegate ettiğini açıkladı. KuCoin şu anda doğrulayıcı listesinde 44. sırada yer alıyor ve %0.21’lik bir oy gücüne sahip.

Ancak KuCoin, herhangi bir undelegate olayıyla ilgili bir duyuru yayınlamadı. Ayrıca, KuCoin henüz LUNC ve USTC sahiplerine ikinci Terra (LUNC) airdrop turunu da tamamlamadı.

Nedeni belirsizliğini koruduğu için Terra Classic topluluğunda FUD yeniden yükseliyor. Hatta bazıları LUNC tokenlerini çekerek Binance’e transfer ediyor.

BREAKING : @kucoincom Validator Undelegates 48 BILLION #LUNC. pic.twitter.com/eiuSmDGIHg

— Classy 👾 (@ClassyCrypto_) December 30, 2022

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'den Yeni Terra Classic (LUNC) Duyurusu!

LUNC topluluğundaki bazıları borsanın LUNC tokenlerini yakabileceğini düşünürken, diğerleri bunun fonların yeniden yapılandırılmasının bir parçası olabileceğine inanıyor.

Bu arada, LUNC çekirdek geliştiricileri Edward Kim ve Tobias “Zaradar” tarafından hazırlanan 11168 numaralı teklif oylama aşamasında. LUNC blok zincirindeki destek güncellemelerini ve L1 katmanı geliştirmelerini inceleyecek bir “Ortak L1 Görev Gücü” ekibi oluşturacak.

Terra Classic, merkeziyetsiz uygulamalar için istikrarlı ve ölçeklenebilir bir altyapı sağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz, açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. Birlikte çalışabilir blok zinciri ağları oluşturmak için bir çerçeve olan Cosmos SDK üzerine inşa edilmiştir ve ağını güvence altına almak için bir proof-of-stake konsensüs algoritması kullanır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!