Çok Sağlıklı Görünüyor! Öngörüleri Çıkan Analist Bu Altcoin’in Patlamasını Bekliyor!
Çok Sağlıklı Görünüyor! Öngörüleri Çıkan Analist Bu Altcoin’in Patlamasını Bekliyor!

Çok Sağlıklı Görünüyor! Öngörüleri Çıkan Analist Bu Altcoin’in Patlamasını Bekliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para analisti Altcoin Sherpa, Injective’in INJ’sinin yüksek büyüme potansiyeli taşıdığını belirtti. Analist INJ’nin güçlü bir yükseliş formasyonu oluşturduğunu ifade etti ve hedef olarak 14 dolara işaret etti. Altcoin Sherpa ayrıca Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için mevsimsellik rallileri yaşandığını belirterek bu rallilerin yaklaştığını söyledi. Piyasaya etkisi: Nötr
19:31
30 Eylül 2023

Kripto para analisti ve trader’ı Altcoin Sherpa, orta ölçekli bir altcoin projesinin yüksek büyüme potansiyeli gösterdiğini söyledi. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için de güncel görünümü değerlendirerek mevsimsellik rallileri yapabileceklerini iddia etti.

İçerik Rehberi

ToggleAnalistin Radarındaki Altcoin: Injective’in INJ’siBitcoin ve Ethereum’daki Mevsimsellik Analistin Radarındaki Altcoin: Injective’in INJ’si Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, merkeziyetsiz türev borsası Injective‘in hizmet token’i INJ’nin fiyat grafiğinde güçlü bir yükseliş formasyonu oluştuğuna dikkat çekti. Analist, INJ‘nin yüksek zaman diliminde yükselen dipler oluşturduğunu ve bundan dolayı çok sağlıklı göründüğünün altını çizerek “Bence bu, önümüzdeki haftalarda körü körüne bu düşüşte satın alabileceğiniz birkaç noktalardan birinde” eklemesini yaptı. Analistin paylaştığı grafiğe bakıldığında, INJ’nin yükseliş trendinde olduğu, 9,88 dolardaki direnç seviyesini geçerek yeniden test etmesinin ardından 14 dolara ulaşmasını bekliyor gibi görünüyor. Bitcoin ve Ethereum’daki Mevsimsellik Altcoin Sherpa ayrıca Bitcoin ve Ethereum’a bakarak en büyük kripto paranın yakında tarihsel bir modele dayalı olarak önemli bir yükseliş yapacağı tahmininde bulunarak şunları söyledi:

Kripto para piyasasında mevsimsellik aramak gerçekten çok önemli. BTC ve ETH geleneksel olarak bir sonraki yılın 4’ncü veya 1’nci çeyreğinde son derece iyi performans gösterme eğiliminde. Bu kesinlikle mantıklı, insanlar Aralık ayında mallarını satıyor ve Ocak ayında yeniden satın alıyor. Bu durum en kötü ayı piyasalarında bile olma eğiliminde.

Analistin paylaştığı fiyat grafiğine bakıldığında BTC’nin mevsimsel satış ve ralli modelini takip ettiğine inandığı zamanları, 2022’nin sonunda ve 2023’ün başında yaşanan son iki volatiliteyle tanımladığı görülüyor. Altcoin Sherpa ayrıca Ethereum‘un mevsimselliğini de değerlendirdi ve önümüzdeki aylarda bir ETH rallisi yaşanacağı öngörüsüyle “ETH’de de gerçekten belirgin bir mevsimsellik durumu var. Bazen ralli Aralık ayında, bazen Ocak ayında, bazen de Kasım ayında oluyor ancak genellikle, yaklaşık bir ay süren güçlü bir ralli oluyor ve bu zamanlarda bazı mini altcoin rallileri oluyor. Ben şahsen ETH‘de Kasım ayını bekliyorum.” dedi. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!