NFT
Sürpriz Gelişme: Coinbase, Dünyanın En Büyük İkinci Borsası Unvanını Bu Borsaya Kaptırdı!
Sürpriz Gelişme: Coinbase, Dünyanın En Büyük İkinci Borsası Unvanını Bu Borsaya Kaptırdı!

Coinbase’in Bitcoin Rezervlerini Tuttuğu Cüzdan Keşfedildi: İşte İçindeki BTC Miktarı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi Arkham, yaptığı açıklamada dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’in Bitcoin rezervlerini içeren cüzdanlarını keşfettiğini duyurdu.

Arkham, Coinbase’in 25 milyar doların üzerinde değere sahip yaklaşık 1 milyon BTC’ye sahip olduğunu ve bunun da şirketi dünyanın şuan da bilinen en büyük Bitcoin sahibi kuruluşu haline getirdiğini iddia ediyor.

Arkham, çeşitli kripto para platformları ve kuruluşları tarafından kullanılan adresleri tanımlamak ve etiketlemek için özel bir algoritma kullanıyor. Arkham’a göre, şirket Coinbase tarafından kullanılan 36 milyondan fazla BTC yatırma ve tutma adresini tespit etti ve etiketledi; en büyük soğuk cüzdanlarında yaklaşık 10.000 BTC bulunuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Güney Korelilerin 98 Milyar Dolarlık Kripto Parası Olduğu Açıklandı: İşte Son 24 Saatte En Çok İşlem Yaptıkları Altcoinler

Arkham ayrıca Coinbase’in en son finansal verilerine dayanarak, borsanın henüz etiketlenmemiş binlerce BTC’ye daha sahip olduğunu ve bu ek adresleri tanımlamak için analizlerinin devam ettiğini söylüyor.

İşte şirketin Bitcoin dahil tüm cüzdanlarında bulunan toplam kripto para varlıkları:

Bitcoin (BTC): 25,22 milyar dolar değerinde 948.383 BTC. Ethereum (ETH): 2,68 milyar dolar değerinde 1.686.000 ETH. Chainlink (LINK): 467,10 milyon dolar değerinde 68.591.000 LINK. USD Coin (USDC): 222.83 milyon dolar değerinde 222.832.000 USDC. Binance Coin (BNB): 194,11 milyon $ değerinde 921.875 BNB. The Graph (GRT): 74,62 milyon $ değerinde 854.137.000 GRT. Uniswap (UNI): 51,18 milyon dolar değerinde 12.100.000 UNI. 0x Protocol (ZRX): 30,28 milyon $ değerinde 162.458.000 ZRX.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!