Binance Kurucu Ortağı Yi He, FTX ve FTT Hakkında Açıklama Yaptı!
Binance Kurucu Ortağı Yi He, FTX ve FTT Hakkında Açıklama Yaptı!

Binance Kurucu Ortağı Yi He, FTX ve FTT Hakkında Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance’in kurucu ortağı ve baş müşteri hizmetleri sorumlusu Yi He, şirketin rakip borsa FTX ile “bir savaş” içinde olmadığını iddia etti.

Binance Kurucusu Yi He: “FTX ile Savaşta Değiliz”

“Kısa bir süre önce, Binance Labs Portföy Yönetimi ekibi, izlediğimiz risk kontrol metriklerine dayanarak FTT tokenlerini satmaya karar verdi,” diye tweet atan Yi He, bu kararın kamuoyuna duyurulmasının Binance Labs’in “topluluğunun taleplerine her zaman şeffaf ve doğrudan bir şekilde yanıt verdiğini” yansıttığını da sözlerine ekledi.

Yi He sözlerine şöyle devam etti:

“Vurgulamak istediğimiz nokta, bir tokeni elde tutma ya da satma kararının kişinin kendi risk iştahına ve muhakemesine bağlı olduğudur.

FTT’yi satma kararımız tamamen yatırımla ilgili bir çıkış kararıdır ve bunun “bir savaşla” hiçbir ilgisi yoktur ve bizim drama yapmaya niyetimiz yoktur.”

3)The point we’d like to stress is that the decision to hold or sell a token depends on one’s own risk appetite and judgement. Our decision to sell FTT is a pure investment-related exit decision, which has nothing to do with “a war” and we have no intention to engage in drama 😂 https://t.co/Jl5yQRcouv

— Yi He (@heyibinance) November 7, 2022

Yorumlar, Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’nun borsanın FTX’in FTT borsa tokenini satmaya başlayacağını duyurmasının ardından geldi.

CZ’nin açıklamasının ardından kripto para borsası FTX’ten yoğun bir şekilde stablecoin çıkışı olmuş ve piyasada FTX şirketinin ve yakından ilişkili olduğu ticaret şirketi Alameda Research’ün mali durumu hakkında spekülasyon yapılmasına neden olmuştu.

Bankman-Fried, “Bir rakip şirket yanlış söylentilerle peşimize düşmeye çalışıyor,” diye tweet attı ve ekledi:

“FTX iyi durumda. Varlıklar iyi durumda. FTX’in tüm müşteri varlıklarını karşılamaya yetecek kadar varlığı var. Müşteri varlıklarıyla (hazine tahvillerine bile) yatırım yapmıyoruz. Tüm para çekme işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!