Analist Gözünü Yüzde 800 Yükselen Bu Altcoin’e Dikti! Yükseliş Devam Edecek!
Analist Gözünü Yüzde 800 Yükselen Bu Altcoin’e Dikti! Yükseliş Devam Edecek!

Analist Gözünü Yüzde 800 Yükselen Bu Altcoin’e Dikti! Yükseliş Devam Edecek!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para analisti Michael van de Poppe, düşük hacimli altcoin Kaspa’nın (KAS) yeni bir yükseliş için hazırlandığına inanıyor. Analist KAS’ın mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 41 yükselmesini ve 0,068 dolara ulaşmasını öngörüyor. Van de Poppe ayrıca merkeziyetsiz grafik işleme platformu Render Network’ün (RNDR) de kırılma bir ralli başlatmasını bekliyor. Piyasaya etkisi: Nötr
12:32
30 Eylül 2023

Yakından takip edilen kripto para analisti Michael van de Poppe, bu yıl 9 kata yakın kazanç sağlayan ve düşük hacimli bir altcoin olan Kaspa’nın (KAS) yükselişine devam etmek için hazırlandığına inanıyor. Analist ayrıca Render Network’te (RNDR) de yükseliş beklediğini söyledi. İşte analistin KAS ve RNDR için yaptığı yükseliş yorumu.

İçerik Rehberi

ToggleAnalistin KAS’da Ortaya Koyduğu Yükseliş ÖngörüsüRender Network’te (RNDR) Kırılma Rallisi Bekliyor Analistin KAS’da Ortaya Koyduğu Yükseliş Öngörüsü Tecrübeli kripto para analisti Van de Poppe, kişisel X hesabından Layer 1 Proof of Work (PoW) altcoin’in Kaspa‘nın KAS’ının yeni bir yükseliş için hazır göründüğünü söyledi. Analist KAS’a dönük yükseliş tezinin gerçekleşmesi halinde altcoin’in mevcut fiyattan yaklaşık yüzde41 oranında değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,068 dolara ulaşabileceğini söyledi. Van de Poppe’ye göre Kaspa’nın uzun vadeli yükseliş trendini sürdürebilmesi için 0,049 dolar seviyesinde bulunan direnci geçerek destek seviyesine çevirmesi gerekiyor. Öte yandan analist, kripto para piyasasının düşmesi halinde KAS’ın aşağı yöneleceğini belirterek mevcut seviyenin yüzde 24 altına kadar düşeceğini belirtti. Güncel verilerle KAS, son 24 saatte yüzde 0,75 yükselişle 0,04808 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap verileri KAS‘ın son 7 günde yüzde 4,87, son 30 günde yüzde 33,47 yükseldiğini gösteriyor. Render Network’te (RNDR) Kırılma Rallisi Bekliyor KAS’ın ardından merkeziyetsiz grafik işleme platformu Render Network‘ün yerel varlığı RNDR’ye geçen Van de Poppe, altcoin’deki yükselişin devam etmesini beklediğini söyledi. Analiste göre, RNDR’nin ani direncinin kırılması büyük ihtimalle bir kırılma rallisinin tetikleyicisi olacak:

Ben şahsen yükselişin devam etmesini bekliyorum. Bu bağlamda, 1,65 doların üzerinde bir kırılma için bekliyorum. Ardından rallinin genişleyerek devam etmesini ve devamlılık arıyor olacağım. Hedef olarak 2,50-3,00 dolar makul görünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre RNDR, son 24 satte kaydettiği yüzde 0,44 düşüşle 1,53 dolardan el değiştiriyor. Veriler RNDR’nin son 7 günde yüzde 3,04 düştüğünü, son 30 günde ise yüzde 6,65 yükseldiğini ortaya koyuyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!