Sıcak Gelişme: ABD’de Algoritmik Stablecoinler Yasaklanıyor Mu?
Sıcak Gelişme: ABD’de Algoritmik Stablecoinler Yasaklanıyor Mu?

ABD’nin New York Eyaleti, Bitcoin Borsalarının Coin Listeleme Ve Delist Etmesine Yeni Kurallar Getiriyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS), şehirde faaliyet gösteren firmalar tarafından kripto para birimlerinin listelenmesi ve listeden çıkarılmasında şeffaflığı artırmak için adımlar atıyor.

Departman Yeni Kripto Para Kuralları Getirmeyi Planlıyor

Bugün yayımlanan kılavuzda, kripto şirketlerinin kripto para tekliflerini değerlendirmeye yönelik beklenti ve prosedürlerinin yanı sıra bir kripto parayı platformlarından çıkarma kriterleri de ana hatlarıyla belirtiliyor.

NYDFS Müfettişi Adrienne Harris, kripto para teklifleri konusunda daha sağlam standartlara ihtiyaç duyulduğunu vurguladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Kritik Haftaya Giriliyor, İşte Yeni Haftada Takip Edilmesi Gereken Ekonomi ve Altcoin Gelişmeleri!

Önerilen çerçeve, firmalara kripto para listeleme ve listeden çıkarma için özel politikalar geliştirmelerinde yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu, listeden çıkarma konusunda ilk kez rehberlik içerdiği için önemli bir gelişmeye işaret ediyor.

Harris, daha önce onaylanmış bir kripto paranın yeni riskler taşıdığı veya kötüye kullanıldığı tespit edildiğinde, firmaların tüketici çıkarlarını koruyarak güvenlik ve istikrar yapılandırılmış bir sürece sahip olması gerektiğini açıkladı.

Bu teklifin bir parçası olarak, New York’ta kayıtlı dijital para şirketlerinin güncellenmiş kripto para listeleme ve listeden çıkarma politikalarını sunmaları gerekiyor. Önerilen mevzuat 20 Ekim’e kadar kamuoyu görüşüne açık olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!