MEXC
Zilliqa, NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı
Zilliqa, NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı

Zilliqa, NFT Müzik Platformu TokenTraxx ile İş Birliği Yaptı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halka açık bir blok zinciri platformu olan Zilliqa, müzik endüstrisini daha ödüllendirici ve adil hale getirmek amacıyla önde gelen NFT müzik platformu TokenTraxx ile 1,1 milyon dolarlık ortaklık anlaşması yaptı.

2022 yılına kadar karbon nötr olmayı hedefleyen platform, güçlü bir blok zinciri ağıyla gerçek dünya ile blok zinciri teknolojisi arasında köprü olacak şekilde müzik endüstrisinde kendisini konumlandırmayı hedefliyor.

Zilliqa TokenTraxx ortaklığı, NFT endüstrisindeki ilk ortaklığı değil. Protokol, NFT teknolojisine dayalı diğer çözümlere ek olarak Mintable, Unicutes ve DeMons gibi platformlar ile ortaklık anlaşması imzalamıştı.

zilliqa tokentraxx.png

Zilliqa Blockchain Teknolojisiyle TokenTraxx Platformunda Fark Yaratmayı Hedefliyor

Müziğin tokenleştirilmesiyle birlikte Zilliqa, sanatçılara telif ödemeleri, hak sahipliği, Spotify ve Apple Music gibi platformlarda bulunan diğer öğeleri almaları için daha fazla fırsat yaratacak. Tüm işlevler, dağıtılmış defter teknolojisiyle ya da basitçe blok zincirinde çalıştırılabilecek.

Zilliqa, müzik ve eğlence endüstrilerinden gelen teknoloji ile etkili iş uygulamalarını bir araya getiren bir şirkete katılmaktan heyecan duyuyor. Şirketin CEO’su Dr. Ben Livshits, iş birliği yaparak blok zincirin faydalarından yararlanmayı dört gözle bekliyor.

Yapılan ortaklıkla birlikte TokenTraxx, düşük maliyetler ve mütevazı gaz ücretleri ile güvenli ve ölçeklenebilir bir protokole anında erişim kazanacak.

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!