Yüzde 25800 Arttı Dün Zirveye Ulaştı! Dev Altcoin İçin Güncel Yol Haritası
Yüzde 25800 Arttı Dün Zirveye Ulaştı! Dev Altcoin İçin Güncel Yol Haritası

Yüzde 25800 Arttı Dün Zirveye Ulaştı! Dev Altcoin İçin Güncel Yol Haritası

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

KAS Coin fiyatı 76 günde 3 kattan fazla arttı. Kaspa için kısa vadede düşüş bekleniyor. Fiyat eğer ATH seviyesini aşıp ralliyi sürdüremezse 0,04 dolara kadar gerileyebilir. Piyasaya etkisi: Nötr
19:50
21 Eylül 2023

Kripto para piyasalarının genelinde düşüş hakim olsa da süreçte pozitif ayrışan ve etkileyici kazançlar elde edenler de var. Henüz Binance borsasında listelenmeyen popüler bir altcoin bugünlerde ilgiyi üzerinde tutmayı başarıyor. Fiyat hızlı biçimde artarken 24 saatte yeni ATH seviyesine ulaştı.

İçerik Rehberi

ToggleKASPA (KAS) CoinKAS Coin Fiyat Hedefi KASPA (KAS) Coin KAS Coin fiyatı 29 Ağustos’tan bu yana artarak 20 Eylül’de tarihi zirvesini gördü. Bugüne kadar %25800 oranında artan fiyat ayı sezonunda ATH gören nadir altcoinlerden oldu. Fiyat şimdilik yerel zirveye ulaşıldığını söylese de yükseliş eğilimi devam ediyor. Mayıs 2023 itibariyle 76 gündür güçlü biçimde artan fiyat bu dönemde %346 yükseldi. ATH seviyesini 0,052 dolarda belirleyen altcoin şimdilik bu bölgeden pek uzaklaşmış değil. Elliot dalga sayımı bize fiyatın devam eden yörüngesiyle ilgili önemli fikirler veriyor. Elliott Dalga sayımına göre net 5 dalgalı bir yükseliş hareketi gördük. En yüksek seviyeden sonra, KAS fiyatı muhtemelen bir A-B-C düzeltici yapıya girdi. Bu da trendin yükseliş yönünde olduğu ihtimalini destekliyor. KAS Coin Fiyat Hedefi Güncel okumalar yukarıda da belirttiğimiz gibi yükseliş ihtimalini destekliyor. Ancak bunun için direnç olarak hareket eden 0,05 dolar seviyesinin aşılması gerekir. Eğer bu bölge ilerleyen günlerde aşılamazsa son yükseliş kırılmasının geçersiz kılınmasına neden olacak. Günlük RSI okuması kısa vadeli geri çekilmeye işaret ediyor. Kısa vadeli grafiklerdeki okumalar geçici bir düşüşe işaret ediyor. Altı saatlik grafikte ralli uzatılmadan önce 0,040-0,043 dolara doğru bir geri çekilme ihtimali dikkat çekiyor. Beklenen geri çekilmenin ardından fiyat yükselişe devam edebilir. Düşüş senaryosunun rafa kalkması için mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,054 dolar üzerinde bir hareket görülmeli. Bu durumda fiyat kabaca %40 ekstra artışla bir sonraki en yüksek seviye olan 0,065 dolara tırmanabilir. Yazı hazırlandığı sırada genel piyasa hissiyatı negatif ve hacimler zayıftı. BTC fiyatı ABD piyasaları satıcılı açıldığı için 26.600 bölgesinde alıcı buluyor. Bugün gelen işsizlik haklarına başvuru verisi beklenti altında kaldı ve dünkü uzun vadeli faiz projeksiyonundaki negatif güncelleme risk piyasalarını olumsuz etkiledi. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!