NFT
Yüzde 135 Kar Ettiler! Bu Kripto Para Ayı Sezonunda Fırsata Dönüştü! Alınır Mı?
Yüzde 135 Kar Ettiler! Bu Kripto Para Ayı Sezonunda Fırsata Dönüştü! Alınır Mı?

Yüzde 135 Kar Ettiler! Bu Kripto Para Ayı Sezonunda Fırsata Dönüştü! Alınır Mı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

TRB Coin fiyatı bu ay yüzde 135 arttı. Ralliyi tetikleyen şey kısa vadeli spekülatörlerdi. Ayı piyasalarında bu tarz hızlı yükselişler aynı hızda tersine dönebilir. Piyasaya etkisi: Nötr
23:10
14 Eylül 2023

Kripto para yatırımcıları 9 aydır net yengeç piyasasında ve bunun son birkaç ayı can sıkıcı derecede sığ aralıkta sürüyor. Ufak bir toparlanma olsa da altcoinlerin çoğu ATL bölgelerinden keskin biçimde uzaklaşmış değil. Diğer taraftan bazı istisna altcoinler yatırımcılarına ciddi kazançlar da getirdi.

İçerik Rehberi

ToggleTellor (TRB) Coin YorumTellor (TRB) Geleceği Tellor (TRB) Coin Yorum Tellor (TRB) bu hafta en fazla kazanan kripto paralar arasında kendine üst sıralarda yer buldu. On-chain analiz, devam eden Trellor (TRB) fiyat rallisinin arkasındaki temel etkenler ve daha ne kadar devam edebileceğiyle ilgili bazı fikirler veriyor. Bu proje aslında bir oracle çözümüdür. Gerçek dünya verilerini blockchain’e taşımak için merkezi olmayan bir çözüm sunuyor. Blockchain tabanlı oracle çözümleri dediğimizde aklımıza ilk Chainlink geliyor ve evet bu da onun kategorisinde diyebiliriz. Bu ay TRB Coin fiyatı %134 oranında artarak 35 dolara ulaştı. Küresel ödeme platformu SWIFT Network, Tokenize TradFi ve Gerçek Dünya Varlıklarını blockchain’e taşımak için Chainlink altyapısını testlerde kullandığını açıkladı. Bu açıklamayla birlikte TRB Coin fiyatı da yükselişe geçti. Tellor (TRB) Geleceği On-chain veriler kısa vadeci spekülatörlerin ralliyi tetiklediğini gösteriyor. Peki Oracle alanında tekelleşmiş Chainlink bir tarafta dururken TRB Coin ne vadediyor? Spekülatörlerin fiyat rallisinin arkasındaki ana itici faktör olduğunu gösteren birçok kanıt var. Bunlardan ilki TRB kısa vadeli trader cüzdanlarının geçtiğimiz ay içinde bakiyelerini %2.000’den fazla artırmış olmasıdır. Aşağıda gösterildiği üzere, kısa vadeli yatırımcıların 13 Ağustos itibarıyla kümülatif bakiyelerinde yalnızca 91.130 TRB tokenı bulunuyordu. Ancak 13 Eylül itibariyle bu rakam %2.096’lık bir artışla 1,9 milyon TRB token’a ulaşmıştır. Bu arada, Tellor protokolünün uzun vadeli yatırımcıları ve ortakları pozisyonlarını kapatmaktadır. Bu son fiyat artışının Tellor ağının temel değerindeki organik büyümeden ziyade spekülatif alım satımdan kaynaklanabileceğinin bir işaretidir. Bu da önümüzdeki günlerde fiyatın hızla tersine dönme riski olduğunu söylüyor. Ayı piyasalarındaki ralliler konusunda yatırımcıların neden temkinli olması gerektiğini gösteren bir örnek de TRB Coin olacak gibi görünüyor. Kesin değil ancak olası bir düşüş şaşırtıcı olmayacaktır. Diğer bir ihtimalse kısa vadeli traderların fiyatı daha da yukarı taşıyıp sonrasında satışa yönelmesi olabilir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!