MEXC
Yılbaşı Hediyesi Olarak Kripto Para Almak İster Misiniz?
Yılbaşı Hediyesi Olarak Kripto Para Almak İster Misiniz?

Yılbaşı Hediyesi Olarak Kripto Para Almak İster Misiniz?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimleri hayatımızın her alanında popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Avustralya’da yapılan anket çalışması kripto para kullanıcılarının bu yılki Noel’de kripto temalı hediyeler seçeceğini ortaya koydu.

Kripto cüzdan ve hizmet sağlayıcısı Crypto.com, Avustralya’da yakın bir tarihte 18-59 yaş arası yaklaşık 2.020 Avustralyalı vatandaşların katıldığı anket yaptı.

Son 1 yılda kripto para kullananların %26’sı Noel’de hediye olarak bir miktar kripto para vermeyi yada kripto ile ilgili hediye almayı düşündüğünü söyledi.

Kripto ile ilgili hediye almayı düşünenlerin %53’ü Noel’de Bitcoin veya Ethereum gibi kripto para birimleri satın almayı düşüneceklerini belirtirken %43’ü ise kripto temalı çoraplar ve kapüşonlar gibi kripto temalı hediye tercih edeceklerini belirtti.

Ankete katılanların %42’si kripto para kuponu alacaklarını, %35’i ise kripto ile ilgili kitap satın alacaklarını söyledi.

Son zamanların popüler ilgi alanlarından olan NFT’ler de Noel hediyeleri arasında yer alıyor. Katılımcıların yaklaşık üçte biri NFT hediye etmeyi düşündüklerini ifade etti.

Crypto.com Asya-Pasifik Genel Müdürü Karl Mohan, “Avustralyalılar’ın kripto para ve Blockchain teknolojisi kullanımının giderek arttığını belirterek “Avustralyalılar kripto para birimlerini benimsemeye ve kullanımlarını günlük harcamalara entegre etmeye çok hevesli” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!