Nexa’dan (NEXA) pozitif sinyaller: Kırılım için geri sayım başladı!
Nexa’dan (NEXA) pozitif sinyaller: Kırılım için geri sayım başladı!

Yeni PEPE mi geliyor? Avalanche’ın memecoin’i patladı gitti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

7 Aralık’ta Avalanche ağında piyasaya sürülen COQ Inu (COQ) isimli bir memecoin çok kısa sürede yüzde 1000’e yakın artarak dikkatleri çekti.

Solana‘nın memecoin’i BONK‘un sert yükselişe geçmesiyle Avalanche‘tan atak geldi. 7 Aralık’ta Avalanche ağında piyasaya sürülen COQ Inu (COQ) isimli bir memecoin, çok kısa sürede yüzde 972,86’lık bir yükseliş kaydetti. COQ’un bu hareketiyle Solana-Avalanche çekişmesi daha da kızışmış oldu. Bunlara ek olarak sosyal medya platformlarında da büyük bir kitle yaratan COQ akıllara pek çok soru getirdi. Özellikle de piyasanın yeni PEPE’si olup olamayacağı konuları büyük bir tartışma yarattı.

Ekran Resmi 2023 12 10 11.05.46

COQ’un sert yükselişi, Solana rekabetini kızıştırdı!

Aylardan beri devam eden Avalanche-Solana yarışı, şimdilerdeyse memecoin’ler ile gündeme geldi. BONK’un popüler kripto borsalarında listelenmesiyle inanılmaz bir oranda artış sergilemesi, Avalanche’a adeta doping oldu. Direkt oalrak Avalanche ağında çeşitli memecoin’ler üretilmeye başlandı. Bu memecoin’ler arasından sivrilen isim ise COQ olarak kayıtlara geçti.

Yalnızca iki gün içinde yüzde 1000’e yakın artış yaşayan COQ haliyle BONK’un en büyük rakipleri arasına eklendi. Şu ana kadar köpekli coin’ler ile karşılaştırılan BONK şimdilerdeyse Avalanche rekabetinden dolayı COQ ile gündem yarattı. Özellikle de X üzerinde çok büyük bir kitle yakalayan COQ’un arkasına aldığı rüzgar ile birlikte BONK’u geride bırakıp bırakmayacağı merak konusu haline geldi.

Ekran Resmi 2023 12 10 11.00.35

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!