sikayetkripto
Yatırımlarınızı Gözden Geçirin! Artık Yedinci Büyük Kripto Para O!
Yatırımlarınızı Gözden Geçirin! Artık Yedinci Büyük Kripto Para O!

Yatırımlarınızı Gözden Geçirin! Artık Yedinci Büyük Kripto Para O!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto market derinlerine kadar ayı sezonunu izlerken bazı kripto paralar ise büyümekten ve yeni adımlar atmaktan geri durmuyormuş gibi görünüyor.

16:45
5 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Cardano, Ripple’ın yerini alarak en büyük piyasa değerine sahip yedinci kripto birimi olarak marketcap sıralamasında bir üst sıraya tırmandı. ADA aynı zamanda işlem hacmindeki artışın da alıcısıdır. Metrik son 24 saat içinde %30 artış gösterdi. Ağın kripto parası olan ADA, son verilere göre geçtiğimiz hafta %13,73 oranında artış gösterdi. Yazının hazırlandığı sırada, ADA ilk 20 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimiydi. Vasil hard forkun piyasaya sürülmesine kısa bir süre kala ağdaki faaliyetlerin artmasıyla birlikte 0,493 dolardan işlem görüyordu.

İçerik Rehberi

ADA Yoluna Devam EdiyorSosyal Aktivitelerde Artış ADA Yoluna Devam Ediyor Daha önce de bahsedildiği üzere Cardano, Ethereum’dan sonra DeFi ekosistemini büyük ölçüde risk sermayesi (VC) desteği olmadan hayata geçiren ilk protokol olmuştu. Cardano’nun DeFi protokolleri rakiplerine kıyasla çok daha bağımsız bir şekilde işliyor. Cardano’nun Robinhood borsasında duyurulmasının ardından yatırımcılar adına daha büyük bir heyecan yaşandı. 1 Eylül’de Robinhood, kullanıcıların artık ADA coin için spot işlemlerde alım-satım yapabileceklerini duyurdu. Analitik web sitesi LunarCrush, ADA’nın günün en trend kripto paralarından biri olarak tırmanmasının ardından Cardano’daki sosyal aktiviteyi rapor etti. Sosyal Aktivitelerde Artış ADA, yazım sırasında, diğer kripto paralar arasında en yüksek sosyal puanlardan birine sahipti. Bu, kripto topluluğunun dikkatini çeken Vasil hard forkun yayınlanacak olmasıyla ilgili yayımlanan haberinin doğrudan bir sonucu olarak görülebilir. Santiment’e göre, Eylül ayında çevrimiçi tartışmalar önemli ölçüde arttığı için ADA’nın sosyal hacminde de çok fazla büyüme oldu. Yaklaşan hard fork, gelecek vaat eden kazançlara olanak sağladı için yatırımcıların Cardano’ya daha fazla dikkat etmesi muhtemel. Özellikle, ADA’nın fiyatlarındaki artışın Ağustos sonundan bu yana Cardano’nun MVRV’si üzerinde doğrudan bir etkisi oldu. Yazım saatine göre MVRV oranı %0’ın üzerinde seyrediyordu. Bu nedenle, düşük fiyattan alım yapmak isteyen yatırımcılar, metriğin mutlak değer bölgesine girmesini bekleyebilir. Sahne artık Cardano’nun hard fork yükseltmesi için hazırmış gibi görünüyor. Önceki gecikmeler nedeniyle eleştiriler zaten artmışken, Hoskinson’ın ekibi için artık rehavete yer yok. Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!