Yatırım Fırsatı! Analist Uyardı: Bu Altcoin’de Tarihi Fırsatı Kaçırmayın!
Yatırım Fırsatı! Analist Uyardı: Bu Altcoin’de Tarihi Fırsatı Kaçırmayın!

Yatırım Fırsatı! Analist Uyardı: Bu Altcoin’de Tarihi Fırsatı Kaçırmayın!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) kısır bir döngü içerisinde dönüp dururken, kıdemli bir analist inanılmaz yatırım fırsatı sunan altcoin projeisni açıkladı.

14:55
9 Eylül 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Bitcoin (BTC) kısır bir döngü içerisinde dönüp dururken, kıdemli bir analist inanılmaz yatırım fırsatı sunan altcoin projesini açıkladı.

İçerik Rehberi

LINK, 6-8 Dolar Arasında Yatırım Fırsatı Sunuyor!LINK, Gelecek Vaat Ediyor! LINK, 6-8 Dolar Arasında Yatırım Fırsatı Sunuyor! Akıllı sözleşme şirketi Chainlink (LINK), son dönemlerde projeleri ve ortaklıkları ile gündemden düşmüyor. LINK, son bir haftada %12, son 24 saatte ise  %8 artış kaydetmeyi başardı. Eight Global’in CEO’su ve önde gelen analistlerden Michael van de Poppe, LINK fiyatının 6 ila 8 dolar aralığında büyük bir yatırım fırsatı sunduğunu iddia etti. Analsite göre, LINK  7 dolardaki kritik direnç seviyesini geçti ve bu gelişme, rallinin devam etmesi için önem teşkil ediyor.  LINK,  an itibariyle 7.99 dolardan işlem görüyor. LINK’in toplam piyasa değeri de %8’e yakın arttı. Kripto para ve  blockchain alanındaki birçok uzman, Chainlink’i umut vaat bir varlık olarak görüyor. Birçok projeden farklı olarak, LINK’in web 3.0 alanında önemli bir kullanım durumu var. Chainlink, akıllı sözleşmeler ve blok zincir platformları için çok çeşitli araçlar sağlayan bir blok zinciri şirketi konumunda. Platform aynı zamanda, Web 3.0 alanındaki Oracle pazarına da hakim. Oracle, blockchain platformlarına zincir dışı veriler sağlayan bir teknoloji olarak tanımlanabilir. Oracle, blok zincirlerin gerçek dünyadan veri almasına ve merkeziyetsizlikten ödün vermeden sistem üzerinde hesaplama yapmasına izin verir. Chainlink tarafından sağlanan merkeziyetsiz veri akışlarının DeFi’de birçok kullanım alanı bulunuyor. Binance, Kraken, AccuWeather ve CoinMarketCap gibi büyük şirketler Chainlink’in veri akışlarını destekliyor. Şirket ayrıca kendi VRF’sini de sağlıyor. VRF, ‘Doğrulanabilir  İşlev’ anlamına gelir. VRF, güvenlik ve  merkeziyetsizlikten ödün vermeden blok zinciri platformlarına veri sağlar. Aavegotchi, Ether Cards, PoolTogether ve Polychain Monsters gibi şirketler Chainlink’in VRF’sini kullanıyor. LINK, Gelecek Vaat Ediyor! Chainlink, Ethereum, BNB Chain, Solana ve Polygon üzerinde birçok entegrasyon içerisinde. Chainlink teknolojik büyümesini sürdürmeye devam edebilirse, LINK fiyatları fırlamaya devam edebilir. Ethereum (ETH) iş kanıtı sisteminden (PoW) hisse kanıtı (PoS) algoritmasına geçişini sağlayacak olan Merge güncellemesi için gün sayarken, ETH ekosistemi üzerinde yer alan büyük projeler de bir sonraki hamlelerini açıklamaya başladı. Chainlink tarafından yapılan açıklamada, Chainlink protokolü ve hizmetlerinin, Birleştime güncellemesi sırasında ve sonrasında Ethereum Blockchain’i üzerinde çalışmaya devam edeceği bildirildi. Ancak Chainlink, Ethereum blok zincirinin herhangi bir fork’lanmış sürümlerini desteklemeyeceğini söyledi. Protokol, Ethereum Vakfı ve Ethereum topluluğunun kararıyla uyumlu bir fikir belirtti. Bu, Birleştirme sırasında ve sonrasında hizmetlerini Ethereum’a sağlayacağı anlamına gelir; bununla birlikte Chainlink, tüm Ethereum işlemlerini İş Kanıtı mekanizmasından Hisse Kanıtı  mekanizmasına geçirecek. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!