sikayetkripto
Yatırım Bankası B. Riley, Madencilik Şirketiyle Hisse Anlaşması İmzaladı
Yatırım Bankası B. Riley, Madencilik Şirketiyle Hisse Anlaşması İmzaladı

Yatırım Bankası B. Riley, Madencilik Şirketiyle Hisse Anlaşması İmzaladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım bankası B. Riley, Bitcoin madenciliği şirketi Iris Energy ile 100 milyon dolarlık hisse satın alma anlaşması imzaladı.

Anlaşmanın 24 aylık zamanı bulunuyor. B. Riley bu süre zarfında SEC dosyalamasına göre şirkette 25 milyona kadar hisse satın alabilir.

Yatırım Bankası, Iris Energy ile Anlaştı

Yatırım Bankası B. Riley’in hamlesi ile ilgili olarak Iris Energy şu açıklamayı yaptı:

“Tesisten elde edilecek her türlü geliri, büyüme girişimlerimizi finanse etmek ve işletme sermayesi ve genel kurumsal amaçlar için kullanmayı planlıyoruz”

Bir başka ABD merkezli madencilik şirketi Core Scientific, Temmuz atında B. Riley ile benzer bir öz sermaye odaklı bir anlaşma imzaladı.

Anlaşmalar, Bitcoin madencilik şirketlerinin gerileme sırasında karşılaştığı zor koşullarla ortaya çıkıyor. Bazı şirketler, ayakta kalabilmek için değerli varlıklarını satmak durumunda kalabiliyor.

CleanSpark’ın yakın zamanda yaptığı bir varlık satın alma anlaşması, mevcut piyasa koşullarında yaşanan sıkıntıları ortaya çıkardı.

Lider kripto para Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 18.808 dolar üzerinden işlem görüyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!