Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!
Bitcoin Ayısı il Capo, Bu Kez Başka Bir Altcoin İçin Düşüş İddialarını Paylaştı!

Yatırım Alan Tokenin Geliştiricileri Fiyat Artınca Binance’e Dump’ladı: Fiyat Bugün Çakıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

26 Eylül tarihinde tartışmalı bir piyasa yapıcı olan DWF Labs tarafından 2 milyon dolarlık bir yatırım aldığını duyuran LeverFi (LEVER), geliştiricilerin Binance’e yüklü token transferinin ardından büyük bir düşüş yaşadı.

LeverFi Farming Rezervleri tarafından DWF Labs’e yapılan 3.3 milyar LEVER (6.36 milyon dolar) transferinin ardından LEVER tokeni fiyatı %100’den fazla yükseliş yaşamıştı. Bugünkü gelişmede ise yine LeverFi Farming Rezervleri, bu kez 1.14 milyar LEVER’ı (1.95 milyon dolar) Binance’e ve 60 milyon LEVER’ı (103 bin dolar) ByBit’e taşıdı.

Bu transferlerin ardından tokenin fiyatı ani bir düşüş trendine girdi ve bu yazının yazıldığı anlarda gün içerisinde %33 düşüş gördü. LEVER fiyatı şu anda 0.001683 dolardan işlem görüyor.

LEVER altcoin fiyatında yaşanan düşüşü gösteren, 1 saatlik mumlara sahip grafik.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Uzun Uykudan Uyanan Sözde “Satoshi” Hesabından Bitcoin İçin Yeni Kehanetler ve Şifreli Mesaj Geldi

LeverFi, kendisini Ethereum üzerine kurulu bir kaldıraçlı trading platformu olarak tanımlıyor ve DeFi kullanıcılarına hizmet veriyor.

DWF Labs ise kripto para piyasasındaki diğer piyasa yapıcılar tarafından piyasa manipülasyonu yapmakla suçlanıyor. Bununla birlikte DWF Labs CEO’su ise iddiaları yalanlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!