XRP Avukatı John Deaton’tan Binance’e Uyarı: ‘Yeni Bir Soruşturma Gelebilir!’
XRP Avukatı John Deaton’tan Binance’e Uyarı: ‘Yeni Bir Soruşturma Gelebilir!’

XRP Avukatı John Deaton’tan Binance’e Uyarı: ‘Yeni Bir Soruşturma Gelebilir!’

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC davasında XRP’i temsil eden avukat John Deaton, büyük bir kripto para borsası olan Binance’in Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı (DOJ) tarafından yasal işlemle karşı karşıya kalabileceğini öne sürdü.

XRP Avukatı Binance’e Karşı Olası Soruşturma Konusunda Uyardı

Deaton, son zamanlarda yaşanan bazı olağandışı olaylara dikkat çekerek Binance’e karşı kapalı bir iddianamenin şaşırtıcı olmayacağını belirtti.

Twitter’daki bir tartışma sırasında Deaton, kripto endüstrisine yönelik düzenleyici yaklaşımda kayda değer bir değişim olduğunu vurguladı.

Kripto piyasası katılımcılarına uzun sürecek bir yasal savaşa hazır olmalarını tavsiye etti.

Deaton, “Ne yazık ki daha uzun bir mücadeleye hazırlıklı olmamız gerektiğini düşünüyorum. ‘Kriptoyu öldüreceğiz’den ‘hayır, yapamayız, bu yüzden onu ezeceğiz, böylece geleneksel oyuncular gelip onu alabilecekler’ stratejisine geçtiklerine tanık oluyoruz,”dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!