sikayetkripto
Elon Musk’ın Twitter Satın Alımında Yeni Gelişme: Mutlu Son Yaklaşıyor Mu? İşte Dogecoin’in Tepkisi!
Elon Musk’ın Twitter Satın Alımında Yeni Gelişme: Mutlu Son Yaklaşıyor Mu? İşte Dogecoin’in Tepkisi!

WSJ: “Elon Musk Twitter Yönetimini Devretmeye Hazırlanıyor!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

The Wall Street Journal’ın haberine göre milyarder Elon Musk, bir aydan kısa bir süredir sahibi olduğu sosyal medya platformunu yönetmesi için muhtemelen farklı bir yönetici bulacağını söyledi.

Habere göre Musk konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Twitter’daki zamanımı azaltmayı ve zaman içinde Twitter’ı yönetecek başka birini bulmayı düşünüyorum.”

Aynı zamanda çok daha büyük bir şirket olan Tesla’nın da CEO’su olan Musk, Twitter’ı denetlemenin son haftalarda zamanının çoğunu aldığını da sözlerine ekledi. Bazı Tesla mühendislerinin Twitter’da “gönüllülük esasına göre” yardımcı olduklarını ekledi.

Kripto para piyasası, özellikle Dogecoin yatırımcıları Elon Musk’ın Twitter üzerindeki hareketlerini yakından takip ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk’tan Şok İddia: “SEC Başkanı ile FTX CEO’su Bağlantılı!”

Elon Musk, Kendisini Eleştiren Twitter Çalışanlarını Kovmuştu

Twitter’ı devraldıktan sonra Elon Musk, bir dizi yöneticiyi kovmasının ardından CEO ve şirketin yegane yöneticisi rolünü üstlendi. The New York Times’a göre kendisini eleştiren çalışanları kovan Musk, kalan çalışanlara da işlerini korumak istiyorlarsa “uzun saatler” çalışmayı beklemeleri için e-posta gönderdi.

Musk’ın sosyal medya platformunu satın almaktan vazgeçmeye çalışmasını da içeren inişli çıkışlı bir yolculuğun ardından, yönetici Twitter’ın talihini tersine çevirmeye ve gelirlerini artırmaya çalışırken adını hızla hissettirmeye çalıştı.

Hem iş dünyası liderleri hem de reklamcılar, sık sık övgüler alan girişimcinin Twitter’a yeni bir soluk getirip getiremeyeceği ya da bunun yerine çöküşüne neden olup olmayacağı konusunda kuşkularını dile getirdiler.

Musk, Twitter’ın “temel organizasyonel yeniden yapılandırmasının” yakında tamamlanmasını beklediğini söyledi.

44 milyar dolarlık anlaşma geçen ayın sonlarında tamamlanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!