NFTPump
Bitcoin (BTC) 32.000 Doları Gördü: İşte Analiste Göre Korunması Gereken Seviye!
Bitcoin (BTC) 32.000 Doları Gördü: İşte Analiste Göre Korunması Gereken Seviye!

Willy Woo Bitcoin’de Dipte Miyiz Sorusunu Yanıtladı! Kötü Senaryo İçin Hedef Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’den gelen son enflasyon verileri FED‘in daha da şahinleşeceğine ilişkin beklentileri artırırken piyasalar buna büyük bir tepki verdi.

Her ne kadar Bitcoin (BTC) 20.000 destek seviyesinde tutunmayı başarmış olsa da 21 Eylül’deki FED toplantısı öncesi risk iştahının düşük olacağına dair beklentiler yatırımcıları tedirgin etti.

Peki Bitcoin Şu An Dipte Mi?

Pek çok analizimizde aktardığımız üzere Bitcoin‘in dibinin neresi olduğunu bilmek mümkün değil.

Pek çok değişkenden etkilenen BTC‘de 20.000 dolar altında oluşacak fiyat hareketlerinde kademeli alımın uzun vadede daha karlı olacağına ilişkin düşüncemizi koruyoruz. düşünüyoruz.

Bitcoin’in dipte olup olmadığına ilişkin popüler analist Willy Woo’dan da bir yorum geldi.

Önceki ayı piyasası diplerine göre maksimum acı seviyesine henüz ulaşılmadığını hatırlayan Woo “Tarih tekerrür etmek zorunda değil ancak Bitcoin’de maksimum acının yaşanacağı seviye 9100 dolar olarak görünüyor.” dedi.

“Dipte miyiz?

Maksimum acı açısından baktığımızda önceki diplere nazaran aynı acıyı henüz hissetmedik. Bunu mavi çizgide görebilirsiniz. Şimdiye kadar zararda olan pozisyonlar açısından %52 seviyesine ulaştık. Önceki dipler %61, %64 ve %57’idi.

Özellikle çağın şartlarını düşündüğümüzde tarih tekerrür etmek zorunda değil. Zira burada zincire yansımayan çok daha yeni işlem türleri olabilir.

Ancak yine de %60’lık maksimum acıya ulaşmamız gerekecekse bu fiyat olarak şu anda 9100 doları işaret ediyor ve zamanla yukarı doğru gidiyor.”

Woo ayrıca, kendisinin yeni sermaye girişi için karda olan arzın trend çizgisinin kırılmasını beklediğini belirterek bir grafik paylaştı.

Have we bottomed?

In terms of max pain, the market has not felt the same pain as prior bottoms. We can see this in the blue line (supply in profit by @glassnode).

We have only reached 52% of coins being underwater so far.

Prior bottoms were 61%, 64%, 57%. pic.twitter.com/qx4cvKO7IA

— Willy Woo (@woonomic) September 14, 2022

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!