MEXC
sikayetkripto
WAVES Ekolojisinin Stablecoini USDN, TerraUSD Gibi Mi Olacak?
WAVES Ekolojisinin Stablecoini USDN, TerraUSD Gibi Mi Olacak?

WAVES Ekolojisinin Stablecoini USDN, TerraUSD Gibi Mi Olacak?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Veriler, WAVES ekolojisinin stablecoin USDN‘sinin son 24 saat içinde %5 gibi büyük bir oranda düştüğünü gösteriyor. DAXA, Waves hakkında bir uyarı yayınladı.

WAVES Ekolojisinin Stablecoini USDN Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor

FTX‘in çöküşünden sonra küresel dijital varlık piyasası düşmeye devam ederken, bazı stablecoinlerdeki düşüş devam ediyor. Veriler, TRON’un USDD‘si ve Waves’in Neutrino USD’si (USDN) gibi algoritmik stablecoinlerin büyük ölçüde değer kaybettiğini gösteriyor.

Algoritmik stablecoinler tüm bu yıl boyunca kripto endüstrisi için bir endişe konusu olmuştu. TerraUSD‘nin (UST) tam anlamıyla sıfıra inmesi, Terra’nın LUNA tokeninde korkunç bir çöküşe yol açmıştı.

Verilere göre, USDN son 24 saat içinde %5’lik büyük bir düşüş yaşadı. USDN fiyatı 0.75 dolar fiyat seviyesine indi. Bu yazının yazıldığı sıralarda 0.818 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

USDN piyasa değeri %5 düşerek 556.8 milyon dolar oldu. Ancak, 24 saatlik işlem hacmi %207 artarak 1.3 milyon dolar oldu.

Waves, DAXA’da Waves token ile ilgili bir soruşturmaya yol açan bir açıklama yayınladı. Upbit ve Bithumb’dan gelen ortak durum tespiti gereksinimlerini tanıdıklarını belirtti. Ekipleri, soruşturmada destek olmak için ekiple yakın bir şekilde çalışıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance Bu Altcoini Listeleyeceğini Duyurdu: Fiyatta Sıçrama Meydana Geldi!

WAVES toplam arzının yaklaşık %4.2’sinin Neutrino Smart sözleşmesinde tutulduğunu belirtti. Bu, tüm borsalardaki günlük işlem hacminin yalnızca %9.8’ine denk geliyor.

Waves, USDN’nin Waves Blockchain üzerine inşa edilmiş ayrı bir proje olduğunu belirtti. Teminat olarak WAVES kullanmaktadır. USDN’nin WAVES fiyatını etkileyebilmesinin tek yolu budur, denildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!