MEXC
sikayetkripto
Visa’nın Sunduğu Kripto Para Kartları İle 2.5 Milyar Dolarlık Harcama Yapıldı!
Visa’nın Sunduğu Kripto Para Kartları İle 2.5 Milyar Dolarlık Harcama Yapıldı!

Visa’dan Kritik StarkNet Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Visa, Ethereum üzerine inşa edilmiş 2. katman bir Blockchain olan StarkNet‘in, emanet cüzdanlarını kullanan kişilerin faturalarını daha kolay ödemelerine izin vererek kripto ile gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olabileceğini söyledi.

Visa, Otomatik Yinelenen Ödemeler İçin StarkNet’i Kullanmayı Öneriyor

Visa’nın bir kripto düşünce liderliği önerisine göre, otomatik yinelenen ödemeler geleneksel mobil bankacılık uygulamalarında yaygın olsa da, Blockchain’de bu daha zor bir görev.

Ekip, otomatik ve programlanabilir ödemeleri mümkün kılmak için akıllı sözleşmelerin nasıl uygulanabileceğini araştırmak üzere hesap soyutlama adı verilen yeni bir kavramdan yararlandı.

Teklifin sahipleri, “Otomatik ödemeleri, mevcut Blockchain altyapısında eksik olan temel bir işlev olarak görüyoruz” diye belirttiler.

Visa, kavram kanıtını StarkNet ölçeklendirme platformunu kullanarak kripto cüzdanı Argent ile uyguladı çünkü akıllı sözleşmelerin bir kullanıcı için işlem yapmasına izin veren hesap soyutlaması henüz Ethereum‘da yayınlanmadı.

Teklif, kullanıcıların her bir işlemi imzalamak zorunda kalmadan kendi kendine emanet cüzdanını kullanarak otomatik olarak ödeme göndermelerinin bir yolunu ortaya koyuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Grayscale'in GBTC Adımı Bitcoin (BTC) Fiyatını Nasıl Etkiler: Yükseliş Mi Düşüş Mü?

“Araştırmacılar, sunduğumuz yaklaşımı kullanarak, yinelenen ödemelerin ötesinde diğer gerçek dünya uygulamalarını da Blockchain’e taşıyabiliriz” diye yazdılar.

Visa, ödemeler için kripto altyapısı ve protokollerine odaklanarak, gerçek dünyadaki uygulamalardan önce iyileştirilmesi gereken ödemeler için gizlilik ve güvenlik gibi alanları araştırıyor.

Şirket, konu üzerinde çalışan şirketlerle programlanabilir ödemelerdeki fikirleri tartışmaya açık olduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!