NFT
Uzun Uykudan Uyanan Sözde “Satoshi” Hesabından Bitcoin İçin Yeni Kehanetler ve Şifreli Mesaj Geldi
Uzun Uykudan Uyanan Sözde “Satoshi” Hesabından Bitcoin İçin Yeni Kehanetler ve Şifreli Mesaj Geldi

Uzun Uykudan Uyanan Sözde “Satoshi” Hesabından Bitcoin İçin Yeni Kehanetler ve Şifreli Mesaj Geldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şaşırtıcı bir şekilde, yaklaşık beş yıldır aktif olmayan ‘satoshi’ kullanıcı adlı X hesabı kısa bir süre önce yeniden aktif hale gelmişti.

Satoshi’nin ilk açıklamasını Bitcoinsistemi.com olarak sizlere aktarmıştık.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Satoshi Nakamoto Geri Mi Döndü? Bitcoin Yatırımcıları Bu Hesabı Araştırıyor!

Hesabın, uzun süredir Bitcoin’in (BTC) kurucusu olduğunu iddia eden Craig Wright tarafından yönetildiği bildiriliyor, ancak Wright iddialarına ilişkin henüz kesin bir kanıt sunmuş değil. Bu nedenle, bu hesap tarafından yapılan açıklamalara şüpheyle yaklaşılıyor.

Hesap son gönderisinde şunları söyledi:

“Bitcoin herkes için oluşturuldu. Bir sonraki yarılanma (halving), işlem ücretlerinin madencilik ödemelerinin yerini almaya başlayacağı tahmin edilen zaman işaret eden önemli bir olaydır.”

Mesaj şifreli bir uyarı ile devam etti:

“Gerçeği bilmenizi istemeyen pek çok kişi var. Bu hesabı susturmak istediklerinden değil. Onlar sizi susturmak istiyorlar. 2024 Ejderha yılıdır.”

Söz konusu hesabın daha önce Craig Wright’ın en tutkulu takipçilerinden biri tarafından yönetildiği kanıtlanmıştı. Bu yüzden beş yıl aradan sonra uyanan hesabın kontrolünün şu anda Craig Wright’ın elinde olduğu tahmin ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!