Terra (LUNA)’nın UST’sini Örnek Alan Bu İki Altcoin Yeni Stablecoin Çıkartıyorlar!
Terra (LUNA)’nın UST’sini Örnek Alan Bu İki Altcoin Yeni Stablecoin Çıkartıyorlar!

UST Krizinin Ardından Gözler Bu Stablecoin’e Çevrildi: 0,76 Dolar Seviyelerine Kadar Geriledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hafta içerisinde meydana gelen UST krizi, kripto para piyasasında büyük bir etki yarattı. WAVES ile desteklenen algoritmik stablecoin USDN, hafta içerisinde 0,76 dolar seviyelerine kadar geriledi.

11:40
13 Mayıs 2022

WAVES ile desteklenen algoritmik stablecoin Neutrino USD (USDN), hafta içerisinde 0,76 dolar seviyelerine kadar gerilemesinin ardından henüz toparlanabilmiş değil. USDN, yazının yazıldığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre, 0,90 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

İçerik Rehberi

UST Krizinin Ardından Gözler USDN’e ÇevrildiBitcoin (BTC), 30.000 Dolar Seviyelerini Aştı UST Krizinin Ardından Gözler USDN’e Çevrildi Hafta içerisinde meydana gelen UST krizi, kripto para piyasasında büyük bir satış dalgası yarattı. LUNA, %99,98’i aşan değer kayıpları ile birlikte 0,00005 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin (BTC), hafta içerisinde anlık olarak 24.500 dolar fiyat seviyelerine iğne attı ve çoğu altcoin yüksek oranlı değer kayıpları kaydetti. Piyasada bir çok etkisi yaratan UST krizi, diğer stabil kripto para birimlerini de etkiledi.  WAVES ile desteklenen algoritmik stablecoin Neutrino USD (USDN), 12 Mayıs’ta 0,76 dolar seviyelerine kadar geriledi ve bu düşüşün ardından henüz toparlanamadı. Ek olarak, WAVES de son 1 haftalık zaman diliminde %50’ye yakın bir değer kaybı yaşadı ve 7,26 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Piyasada değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında yer alan USDN, CoinMarketCap verilerine göre, yazının yazıldığı an itibarıyla 0,90 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bitcoin (BTC), 30.000 Dolar Seviyelerini Aştı Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı yükseliş hareketleri ile birlikte yeniden 30.000 dolar seviyesini aştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyelerini aşmasının ardından yükseliş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer artışları ile birlikte 2.060 dolar fiyat seviyelerine yükselirken, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise %8,5’lik artış ile 1,34 trilyon dolar seviyesine ulaştı. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!