NFTPump
“Bitcoin Fiyatı 1 Yıl Sonra Bu Seviyenin Altında Olursa 1 Milyon Dolar Veririm!”
“Bitcoin Fiyatı 1 Yıl Sonra Bu Seviyenin Altında Olursa 1 Milyon Dolar Veririm!”

Ünlü Milyarder Bitcoin’in Uzun Vadede Tek Bir Şartla Kazandıracağını Söyledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, CNBC’nin “Squawk Box” programına verdiği son röportajda, merkez bankalarının parasal genişlemeye geri dönmesi halinde hem Bitcoin’in (BTC) hem de altının uzun vadede kazandıracağını iddia etti.

Novogratz, Bitcoin’in (BTC) Düşük Performansı İçin Makro Olumsuzlukları İşaret Ediyor

Kripto para milyarderi, birçok kişinin 2022’de parasal sıkılaştırmanın hızına hazırlıksız yakalandığını savunuyor.

Novogratz, “Yılın başında insanlar faizlerin çok fazla artırılabileceğini düşünmüyordu ve biz %4’e doğru gidiyoruz,” dedi.

FED’in bugün, enflasyonu sakinleştirmek için 75 baz puanlık bir faiz artışı daha açıklaması bekleniyor. Sıkılaştırma eğilimi küresel ölçekte devam ediyor. İsveç Merkez Bankası da kısa süre önce 100 baz puanlık bir faiz artırımı açıkladı.

Geçen yıl Novogratz’ın net serveti 8.5 milyar dolar gibi etkileyici bir rakama ulaştı. Bloomberg Milyarderler Endeksi’ne göre, kripto para birimi çöküşünün ardından, şu anda 2.1 milyar dolara geriledi.

Önemli bir düşüşe rağmen, Novogratz kriptodaki en zengin insanlar arasında yer almaya devam ediyor. Ne olursa olsun kripto paralardan vazgeçmeyeceğini belirtiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Boğası Mike Novogratz'dan Ethereum Merge Yorumu Geldi!

Wall Street eski yöneticisi 1990’ların ortalarında bankacılık devi Goldman Sachs’ta ün kazandı. Bankanın Latin Amerika şubesini yönetmeye hazırlanıyordu, ancak “yaşam tarzı meseleleri” nedeniyle şirketten ayrıldı.

BTC’nin geleceği hakkında yorumlar yapılmaya devam ederken gözler Amerika Merkez Bankası’nın (FED) vereceği faiz kararına çevrildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!