sikayetkripto
Mike Novogratz Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolara Gidecek Dedi ve Tarih Verdi!
Mike Novogratz Bitcoin (BTC) 1 Milyon Dolara Gidecek Dedi ve Tarih Verdi!

Ünlü Milyarder Bitcoin (BTC) Hakkında Konuştu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) enflasyondan korunma konusunda akıllarda soru işaretleri yaşatmasının ardından, savunucuları başka bir söylem bulmakta zorlanıyor.

Mike Novogratz, Bitcoin’in Durumunun Her Geçen Gün Farklılaştığını Söyledi

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz dünyanın en büyük kripto para birimi için durumun “her gün” değişmekte olduğu konusunda ısrar ediyor.

Novogratz, Arjantin pesosu ve diğer itibari para birimlerinin sert bir şekilde satıldığına işaret ediyor.

Doların diğer itibari para birimleri karşısındaki gücünü ölçen ABD dolar endeksi kısa süre önce son yirmi yılın en yüksek seviyesine çıktı.

Ancak Novogratz, artan bütçe açığı nedeniyle uzun vadede işlerin bozulmadan devam etmesinin zor olduğunu söylüyor.

Washington D.C.’deki politikacıların sorumlu davranmaları için dua ederken, her iki taraftaki popülizmin kararlarını gölgeleyebileceğine inanıyor.

Novogratz, ABD merkez bankasının parasal genişlemeye geri dönmesi halinde Bitcoin fiyatının toparlanacağını belirtiyor.

Ancak şimdilik FED’in şahin para politikasını terk ettiğine dair herhangi bir işaret yok.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Boğası Mike Novogratz'dan Ethereum Merge Yorumu Geldi!

Kısa süre önce üst üste üçüncü 75 baz puanlık faiz artışını gerçekleştiren merkez bankası, enflasyonu kontrol altına almak için gelecekte de faizleri artırmaya devam etmeye hazırlanıyor.

Bazı takipçileri Novogratz’ın son zamanlarda yaptığı yorumlara şüpheyle yaklaşıyor. Bir Twitter kullanıcısı Novogratz’a “Saadet zinciri kötü gidiyorsa..,” diye tweet attı.

Öte yandan bir başka Twitter kullanıcısı ise milyarderin, Mayıs ayında çökmeden önce meşhur Terra Luna dövmesiyle nasıl gösteriş yaptığını hatırlattı.

Bakıldığı zaman Novogratz gibi birçok ismin kripto paralarla ilgili açıklamalarında paralellik olduğu görülüyor. Zira birçok analist FED’in şahin tavrından vazgeçmeden piyasanın tam anlamıyla toparlanmayacağını düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!